Ogólne pytania

1Ile trwa realizacja?
Strona internetowa: 10 - 20 dni roboczych | Sklep internetowy: 20 – 30 dni roboczych
Podany przedział czasowy, jest to w dużej mierze uzależniony od dostarczenia wszystkich niezbędnych materiałów przez klienta.
Szacunkowy czas każdej realizacji jest ustalany na podpisywanej umowie.
2W jakiej formie mam dostarczać materiały?
Najlepszym sposobem jest przesłanie gotowej paczki, skompresowanej w pliku .zip czy .rar. W paczce materiały pogrupowane na katalogi, z nazewnictwem takim samym jak w ustalonych zakładkach.
Dzięki tak przygotowanym materiałom, cała realizacja potrwa znacznie szybciej.
3Czy po ukończeniu serwisu będę miał dostęp do Panelu Administracyjnego zarządzania treścią?
Tak oczywiście. Po każdej ukończonej realizacji, przesyłamy klientowi komplet danych dostępowych, między innymi do PA.
4Czy poradzę sobie z jego obsługą?
System CMS na którym pracujemy jest bardzo prosty w obsłudze, przejrzysty oraz intuicyjny. Dodatkowo edytor treści jest również w postaci wizualnej, więc obsługa jest naprawdę łatwa.
Oczywiście w razie problemów, zawsze służymy pomocą. Zazwyczaj przesyłamy ilustrowaną instrukcję obsługi.
5Co jeśli projekt graficzny nie spełni moich oczekiwań?
Doskonale rozumiemy, że każdy ma własny gust. Zawsze więc dążymy do oddania projektu przygotowanego z myślą o kliencie. Wprowadzamy poprawki i modyfikacje dotąd, dopóki nie zostanie on zaakceptowany przez zamawiającego.
6Nie mam serwera ani domeny. Co w takiej sytuacji?
Nie musisz mieć. Oferujemy hosting w atrakcyjnej cenie oraz rejestrację wybranych domen. Po naszej stronie leży również konfiguracja, aby ostatecznie strona internetowa działała bez zastrzeżeń. Klient pod koniec otrzymuje pełne dane dostępowe do wszystkich paneli administracyjnych.
7Mam własny hosting i domenę. Czy muszę korzystać z waszej rekomendacji?
Oczywiście, że nie! Strona internetowa może zostać postawiona na dowolnym hostingu i podpięta pod dowolną domenę. Osobiście zajmiemy się konfiguracją, aby całość funkcjonowała prawidłowo.
8Czy oprócz tworzenia stron zajmujecie się ich promocją?
Tak, oferujemy szeroki zakres usług e-marketingowych. Są to m.in.: kampanie w mediach społecznościowych, reklamy w Google Adwords, pozycjonowanie stron www. Zajmiemy się kompleksową obsługą promocji, począwszy od stworzenia chwytliwych tekstów, aż po wykonanie materiałów graficznych.
9Co, jeśli nie posiadam zdjęć na swoją stronę?
To nie problem. Korzystamy ze sprawdzonych portali oferujących jakościowe zdjęcia stockowe. W niewielkiej cenie możemy zapewnić profesjonalne fotografie tematyczne wraz z wykupioną licencję na ich wykorzystanie. Wszystko odbywa się w 100% legalnie.
10Czy tworzycie identyfikację wizualną firmy?
Tak, zajmujemy się pełną obsługą graficzną. Możemy stworzyć logotyp, projekt wizytówek, ulotki reklamowe, plakaty promocyjne, papier firmowy i wiele więcej. Wykonamy pełną identyfikację wizualną, która zapadnie w pamięci klientów.
11Czy w przyszłości inny programista będzie mógł edytować stronę?
Jak najbardziej. Stosujemy się do zasad W3C, a kody naszych stron nie zawierają błędów. Nie ma więc przeszkód, by w przeszłości inna agencja interaktywna dokonywała modyfikacji czy wprowadzała nowe rozszerzenia.
12Czy będę mógł pozycjonować stronę po jej wykonaniu?
Oczywiście. Możemy zająć się optymalizacją strony i jej pozycjonowaniem. Możesz również zlecić to zadanie innej firmie. Prawdopodobnie wówczas będziesz musiał udostępnić jej dane dostępowe do panelu administracyjnego w celu przeprowadzenia optymalizacji.
13Czy oprócz stron www tworzycie firmowe profile społecznościowe?
Tak, nawet zalecamy skorzystanie z tej usługi. Dzisiaj Facebook, Twitter czy YouTube skupiają miliony użytkowników, do których można dotrzeć bezpłatnie lub niewielkim kosztem. Zajmiemy się przygotowaniem profesjonalnego profilu, wraz z opisami firmy i grafiką. Jeśli chcesz - poprowadzimy twój profil, skupiając wokół niego potencjalnych klientów.
14Czy będę wiedział, ile osób odwiedza moją stronę?
Tak. Klient uzyskuje pełen dostęp do statystyk Google Analytics, które dostarczają szczegółowych informacji na temat liczby odwiedzających, wieku, miejsca zamieszkania czy przeglądarki, z jakiej korzystają. To potężne narzędzie śledzące wszystkie akcje mające miejsce na stronie www.
15Posiadam stroną, ale wydaje się przestarzała. Czy możecie mi pomóc?
Nie ma rzeczy niemożliwych. Podejmujemy się odnowienia starych stron internetowych, zmieniając w razie potrzeby ich identyfikację wizualną na bardziej nowoczesną. Zmodernizowane strony funkcjonują pod tym samym adresem.

Hosting

1Czy uzyskam pomoc przy konfiguracji poczty?
Tak. Pierwsza konfiguracja dla każdego konta pocztowego jest bezpłatna.
Konfiguracja odbywa się zdalnie przez probram do zdalnej łączności.
Każda kolejna taka usługa będzie odpłatna, według ogólnego cennika.
Czyli jeżeli posiadają Państwo 5 kont pocztowych, każde z nich skonfigurujemy tylko RAZ bezpłatnie.
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij