flyout menu

Jak Cię widzą w Internecie, tak o Tobie piszą w socialach

Pierwsze prawo mówi, że jeśli nie ma Twojego biznesu w Internecie, to on nie istnieje. Chodzi przede wszystkim o obecność w świadomości potencjalnych klientów oraz partnerów biznesowych. Im większa będzie ta grupa, tym lepiej dla Ciebie. To czysta statystyka, od której naprawdę wiele zależy, w tym najważniejsze – Twój sukces.

Skorzystaj z naszej oferty – agencji interaktywnej Proadax. Z przyjemnością wykonamy dla Ciebie Landing Page Mazury – wszystko wg najnowszych trendów w branży. Każda realizacja, która wychodzi spod naszych rąk posiada dedykowane projekty graficzne. A to dobra opcja, ponieważ flyout menu to wielkie możliwości i bezpośrednie przełożenie na wizerunek i zysk. Każdy projekt wymaga konsultacji, a nieustanna dbałość o profesjonalny wizerunek w Sieci jest bardzo ważna. Zobacz, co jeszcze możemy zrobić dla Twojej firmy.

Oferta szyta na miarę potrzeb Twojego biznesu

Podejmując z nami współpracę otrzymujesz dostęp do usług, które mogą okazać się niezbędne w prowadzeniu biznesu online. W obecnych czasach sama strona www nie wystarczy, ponieważ potrzebne są również inne działania, choćby z zakresu marketingu internetowego. Niezależnie od tego, czy prowadzisz sklep online, udostępniasz stronę typu onepage, a może zaczynasz przygodę z social media. Zapoznaj się z ofertą usług, w której znajdują się:

 • witryny internetowe (WordPress, RWD);
 • sklepy internetowe (WooCommerce, dropshipping);
 • portale internetowe (pozyskiwanie leadów);
 • landing page (lejki sprzedażowe);
 • opieka nad serwisami (ochrona przed atakami hakerskimi);
 • autorskie projekty graficzne na każda okazję;
 • marketing internetowy (analizy, trendy);
 • kampanie reklamowe online (Google Ads, Facebook Ads);
 • e-mail marketing (newslettery);
 • wdrażanie aplikacji (np. BedBooking dla noclegów);
 • materiały reklamowe (tradycyjne i online);
 • usługi foto (sesje zdjęciowe);
 • produkcja i montaż wideo (plus filmowanie dronem);
 • hosting (wydajny);
 • copywriting (blogi firmowe, opisy, artykuły);
 • prowadzenie social media (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube etc.);
 • szkolenia online (e-learning);
 • i inne.

Jak widzisz możemy pomóc Ci w wielu aspektach. A jeden z nich, czyli Landing Page Mazury z pewnością wpłynie korzystnie na skuteczność Twoich działań. Zobacz, dedykowane projekty graficzne to zupełnie nowa jakość i perspektywa, która pozwoli Ci wyróżnić się na tle konkurencji. Sprawdź i przekonaj się, że flyout menu to coś z czego będziesz zadowolony.

Skorzystaj z doświadczenia Proadax

Nasz zespół tworzą profesjonaliści, którzy mają za sobą dziesiątki projektów o różnym stopniu trudności, z rożnych branż oraz nastawionych na unikalne cele biznesowe. Działamy od 2013 r., więc doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów. Wiemy, że każda firma celuje w nieco inną grupę targetową, a sukces jest synergią wiedzy, umiejętności i działania. Dlatego już podczas briefingu tworzymy wstępną koncepcję, a następnie konsultujemy szczegóły i rozpoczynamy realizację. Nasze doświadczenie pokazuje, że Landing Page Mazury to coś, czego potrzebujesz, aby Twoja firma mogła się dalej rozwijać. Niezależnie od tego, jakie oferujesz produkty i/lub usługi, zawsze liczy się wynik. Dlatego stosujemy rozwiązania dopasowane do specyfiki Twojego biznesu, a dedykowane projekty graficzne może być tego przykładem. Jeśli chcesz zobaczyć więcej, sprawdź nasze portfolio i zobacz flyout menu.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).