Tworzenie internetowych sklepów zoologicznych

Projektowanie stron internetowych z artykułami dla zwierzątsklep online z akcesoriami dla zwierząt, sklep online produkty dla zwierząt

Kwestia prowadzenia dochodowego biznesu w branży usług i artykułów dla zwierząt to duże wzywanie ze względu na bardzo dużą dynamikę i zmianę trendów. Każdy nowy sklep internetowy oraz każdy blog dotyczący tematyki zwierząt to inwestycja, która może się udać. Dlaczego tak się dzieje? Chodzi o dobry pomysł, znalezienie swojej niszy i sposobu na jej zagospodarowanie. Z ostatnim elementem jest najwięcej problemów ze względu na brak czasu, znajomości technologii internetowych, marketingu internetowego czy umiejętności programistycznych. A to podstawa do stworzenia strony internetowej czy zbudowania sklepu online dla zwierząt. Jak sobie z tym poradzić? Dróg prowadzących do sukcesu może być wiele, tak samo jak pomysłów na swoją firmę. Każdy e-commerce to inna historia, dlatego pomocną może okazać się agencja interaktywna, która zajmie się nie tylko kwestiami technologicznymi, ale również zadba o wizerunek e-sklepu dla zwierząt w Sieci

havens-sklep-internetowy-wadowice

Pomoc w budowie i prowadzeniu biznesu online w branży pet

Posiadanie domowego zwierzątka sprzyja zakupom karmy, zabawek i innych akcesoriów. W efekcie branża pet przeżywa swój rozkwit. Chodzi tutaj zarówno o sklepy internetowe z artykułami dla zwierząt, jak również szeroki zakres usług dla zwierząt świadczonych przez gabinety weterynaryjne, hotele dla psów i kotów czy szkoły jeździectwa. Co ciekawe praktycznie każda taka działalność może być z powodzeniem prowadzona w Internecie, aby zdobyć klientów nie tylko ze swojej okolicy, ale również z regionu, kraju, a nawet zagranicy. Aby zaistnieć w Sieci, warto zgłosić się do naszej agencji interaktywnej. Posiadamy szeroką wiedzę w zakresie marketingu i promocji, a także doświadczenie w tworzeniu stron www dla zwierząt oraz profesjonalnym projektowaniu sklepów internetowych. Do tego dochodzi wykonywanie prac graficznych oraz wielu innych zadań, których celem jest zbudowanie wizerunku i generowanie ruchu.

Tworzenie witryn www dla zwierząt

Jeśli ktoś zajmuje się sprzedażą legowisk, zabawek czy karm dla zwierząt, polecamy prowadzić zarówno sklep stacjonarny, ale i też zainwestować w biznes online. Chodzi tutaj o uruchomienie kolejnych kanałów marketingowych i sprzedażowych, aby podnieść rentowność i zbudować swoją pozycję na rynku. Od czego trzeba zacząć? W ramach pierwszych działań będzie zwrócenie się do naszej agencji interaktywnej Proadax – podczas briefingu przeanalizujemy sytuację firmy oraz zaproponujemy dostępne rozwiązania dopasowane do potrzeb. Co mogą obejmować takie działania? Przede wszystkim:
 • tworzenie witryn www dla zwierząt w oparciu o platformę WordPress,
 • rejestracja domeny i wybór hostingu,
 • założenie wizytówki Google Moja Firma (Profil Google),
 • prowadzenie firmowego bloga,
 • budowę sklepu online z artykułami dla zwierząt w technologii WooCommerce,
 • prowadzenie profili w social mediach (Facebook, Instagram, TikTok),
 • nagrywanie filmów na YouTube,
 • tworzenie i aktywacja kampanii online (GoogleAds i FacebookAds),
 • pozycjonowanie SEO,
 • e-mail marketing,
 • opracowanie identyfikacji wizualnej,
 • sesja foto-wideo,
 • nagrywanie spotów reklamowych,
 • gadżety reklamowe.
Do tego dochodzi jeszcze wiele innych działań, które można poznać podczas indywidualnej konsultacji.

Aktualizacja witryny i pakiet opieki nad stroną www z artykułami dla zwierząt

Zagrożenia internetowe są coraz powszechniejsze, a wycieki danych klientów to bardzo poważny problem, dlatego zachęcamy do zadbania o cyberbezpieczeństwo. Ciekawą opcją jest  pakiet opieki nad serwisem www, obejmujący swoją ochroną zarówno stronę www, jak i sklep online z art. dla zwierząt. Ponadto w ofercie znajduje się dokonywanie niezbędnych aktualizacji bezpieczeństwa, czyszczenie kodu, wykrywanie i neutralizacja wirusów czy tworzenie kopii zapasowych. Profesjonalny support techniczny jest nieoceniony w kryzysowych sytuacjach, a te najczęściej przydarzają się w najmniej spodziewanym momencie. Dzięki pakietowi można uchronić nie tylko firmę, ale i dane klientów.

930

Ukończonych projektów

550

Zadowolonych klientów

10

lat doświadczenia
Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).