Poszukujemy osoby na stanowisko WordPress Developer, która zajmie się tworzeniem i rozwojem projektów opartych o CMS WordPress. Praca zdalna.

Zakres zadań:

  • wdrażanie stron opartych o WordPress,
  • tworzenie sklepów opartych o WooCommerce,
  • obsługa bieżących serwisów klientów.

 Wymagania:

  • umiejętność cięcia projektów w PSD do layoutów responsywnych,
  • przynajmniej podstawowa znajomość jQuery/Javascript,
  • podstawowa znajomość Adobe Photoshop, znajomość środowiska WordPress (wtyczki, szablony),
  • doświadczenie we wdrażaniu stron internetowych opartych o CMS WordPress,
  • znajomość PHP, xHTML, CSS, SASS,
  • umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem.

 Mile widziane:

  • umiejętność pracy z SVN/git,
  • bardzo dobra znajomość jQuery, jQuery UI,
  • znajomość frameworków frontendowych, np. Bootstrap.

 Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole,
  • pracę w branży nowych technologii, która podbija świat,
  • możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny,
  • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej,
  • warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • rozliczenia na umowę o dzieło lub fakturę,
  • praca zdalna.

 Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:

  • sumienności i terminowości,
  • samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • zaangażowania w powierzone projekty.

Standardowe CV nie jest wymagane; możesz wysłać link do swojego profilu Goldenline lub LinkedIn.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres rekrutacja@proadax.pl