Poszukujemy osoby na stanowisko Front-end WordPress Developer, która zajmie się tworzeniem i rozwojem projektów opartych o CMS WordPress.

Kim jesteśmy?

Proadax to kameralna Agencja Interaktywna z siedzibą w Zatorze k. Oświęcimia. Od 2013 roku pomagamy lokalnym i krajowym firmom (zagranicznym też :) zaistnieć w Internecie i mediach społecznościowych. Projektowanie stron oraz e-sklepów w oparciu o WordPress i WooCommerce, prowadzenie kampanii marketingowych i usługi graficzne to nasz chleb powszedni. Nie boimy się wyzwań – rozwiązywanie problemów to nasza specjalność. Ale nade wszystko jesteśmy zespołem zgranych i pomocnych ludzi, którzy chętnie powitają nowe osoby na pokładzie – np. Ciebie, drogi frontendowcu!

Jeśli chcesz nas lepiej poznać, to:

Co oferujemy?

  • pracę zdalną oraz komunikację przez komunikator Slack i platformę Basecamp;
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczenia;
  • profesjonalny, a zarazem nieformalny klimat w pracy;
  • możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny;
  • pracę w kreatywnym i otwartym na autorskie rozwiązania zespole;
  • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej;
  • pracę w branży nowych technologii, która podbija i zmienia świat.

Jakie zadania czekają na Ciebie?

  • wdrażanie stron internetowych opartych o WordPress;
  • budowa e-sklepów na bazie WooCommerce;
  • zapewnienie obsługi bieżących serwisów www naszych Klientów.

A takie moce musisz mieć, aby podbijać z nami świat:

  • podstawowa znajomość jQuery/JavaScript;
  • znajomość: PHP, xHTML, CSS, SASS, REST API;
  • orientacja w projektach i szablonach w stopniu płynnym;
  • umiejętność cięcia projektów z PSD, Adobe XD, Figma itd. do layoutów responsywnych;
  • doświadczenie we wdrażaniu stron internetowych opartych o CMS WordPress;
  • umiejętność działania zgodnie z wyznaczonym procesem i określonymi standardami;
  • dobra znajomość Adobe Photoshop i środowiska WordPress (wtyczki, szablony);
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej ze zrozumieniem.

Ale… byłoby super, jeśli posiadasz:

  • umiejętność pracy z SVN/git;
  • bardzo dobrą znajomość jQuery, jQuery UI;
  • znajomość frameworków frontendowych, np. Bootstrap.

Pamiętaj, że liczy się też Twoja osobowość, dlatego powinny cechować Cię:

  • sumienność i staranność;
  • zaangażowanie w powierzone projekty;
  • samodzielność w zakresie przydzielonych zadań;
  • umiejętność poszukiwania rozwiązań na zadane problemy (np. Google etc.).

Jak aplikować?

Nie wymagamy tradycyjnego CV – możesz za to podać link do swojego profilu na GoldenLine lub LinkedIn.

Zgłoszenie wyślij na adres: rekrutacja@proadax.pl lub użyj formularza z prawej strony “Aplikuj“.

Powodzenia!