Zakres zadań:

  • projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron internetowych (w tym RWD),
  • projektowanie i rysowanie interfejsów użytkownika z dużym naciskiem na użyteczność,
  • tworzenie materiałów graficznych na potrzeby aplikacji wytwarzanych przez firmę,
  • wsparcie zespołu marketingowego w przygotowywaniu kreacji na eventy oraz kampanii promocyjnych,
  • opracowywanie kreacji graficznych dla kampanii marketingowych,
  • tworzenie form reklamowych niezbędnych do kampanii (banner, mailing, Landing page),
  • bliska współpraca z zespołem IT,
  • dbanie o spójność naszych projektów pod względem graficznym,
  • opracowanie dobrze zaprojektowanych, spójnych, dynamicznych projektów,
  • analizowanie i rozumienie briefów kreatywnych,
  • rozumienie marek naszych klientów i przestrzeganie korporacyjnych wytycznych / wymagań,
  • zapewnienie najwyższej jakości dostarczanych projektów, dokładności w pracy i terminowej realizacji,
  • tworzenie szkiców projektów i pomysłów kreatywnych,
  • monitorowanie trendów i produktów.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako Web Designer poparte przez portfolio,
  • znajomość aktualnych trendów w Web Design,
  • doświadczenie w projektowaniu serwisów responsywnych,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu UX/UI,
  • biegłe posługiwanie się pakietem Adobe (Photoshop, Illustrator),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem,
  • samodzielność.

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole,
  • pracę w branży nowych technologii, która podbija świat,
  • możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny,
  • możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej,
  • warunki finansowe uzależnione od doświadczenia, umiejętności i wybranej formy rozliczeń,
  • przyjazną i nieformalną atmosferę pracy.
  • rozliczenia na umowę o dzieło lub fakturę,
  • praca zdalna.

Dodatkowo od kandydatów będziemy wymagać:

  • sumienności i terminowości,
  • samodzielności w zakresie przydzielonych zadań,
  • umiejętności poszukiwania rozwiązań na zadane problemy,
  • zaangażowania w powierzone projekty.

Standardowe CV nie jest wymagane; możesz wysłać link do swojego profilu Goldenline lub LinkedIn.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres rekrutacja@proadax.pl