Alpro Tech

Alpro Tech 2017-10-04T08:49:07+00:00

Opis realizacji

Odpowiedni projekt graficzny to nie tylko kwestia spójności z charakterem prowadzonej przez firmę działalności, to również możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji. Stronę Alpro Tech zaprojektowaliśmy tak, aby nie tylko spełniała te cele, ale była również prosta w użyciu i przyjazna użytkownikowi.

Unikalny design dopełniliśmy optymalną funkcjonalnością, dopasowaną do potrzeb Przedsiębiorstwa. Dobra organizacja elementów na poziomie oferty porządkuje kategorie dzięki zastosowaniu czytelnych i łatwo dostępnych boxów, z których użytkownik jest przekierowany na wybraną podstronę. Efektem takiej organizacji jest porządek i przejrzystość w prezentacji usług, jak również łatwy dostęp do informacji, których poszukuje użytkownik.

Nowoczesną stronę Alpro Tech wzbogaciliśmy także o zdjęcia realizacji prezentowane w Google Maps oraz moduł aktualności, który umożliwia dodawanie newsów, ich przeglądanie lub usuwanie. W prosty i wygodny sposób można dzięki temu informować klientów o nowościach, zmianach, wydarzeniach w firmie.

Otrzymane referencje

Maciej Całus

By Maciej Całus, alprotech.com.pl

Pragniemy udzielić referencji firmie PROADAX za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną stronę internetową, wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem i zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem doradczym ze stronu Pana Adama który wykazała się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i profesjonalizmem, szybką terminowością realizacji powierzonych zadań oraz spełnieniem oczekiwań klienta. Firma PROADAX wykazała się należytą starannością, terminowością oraz rzetelną współpracą, za którą bardzo dziękujemy.

Panie ADAMIE 100% polecenia!

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.