Opis realizacji

Odpowiedni projekt graficzny to nie tylko kwestia spójności z charakterem prowadzonej przez firmę działalności, to również możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji. Stronę Alpro Tech zaprojektowaliśmy tak, aby nie tylko spełniała te cele, ale była również prosta w użyciu i przyjazna użytkownikowi.

Unikalny design dopełniliśmy optymalną funkcjonalnością, dopasowaną do potrzeb Przedsiębiorstwa. Dobra organizacja elementów na poziomie oferty porządkuje kategorie dzięki zastosowaniu czytelnych i łatwo dostępnych boxów, z których użytkownik jest przekierowany na wybraną podstronę. Efektem takiej organizacji jest porządek i przejrzystość w prezentacji usług, jak również łatwy dostęp do informacji, których poszukuje użytkownik.

Nowoczesną stronę Alpro Tech wzbogaciliśmy także o zdjęcia realizacji prezentowane w Google Maps oraz moduł aktualności, który umożliwia dodawanie newsów, ich przeglądanie lub usuwanie. W prosty i wygodny sposób można dzięki temu informować klientów o nowościach, zmianach, wydarzeniach w firmie.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” border_radius=”” enable_border=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” padding=”” override_margin=”no” margin=”” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” id=”” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”Maciej Całus”][al_fb_review name=”Maciej Całus” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2017/08/alprotech.jpg” company=”alprotech.com.pl” link=”http://alprotech.com.pl” title=”” title_link=”” rating=”5.0″]

Pragniemy udzielić referencji firmie PROADAX za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną stronę internetową, wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem i zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem doradczym ze stronu Pana Adama który wykazała się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i profesjonalizmem, szybką terminowością realizacji powierzonych zadań oraz spełnieniem oczekiwań klienta. Firma PROADAX wykazała się należytą starannością, terminowością oraz rzetelną współpracą, za którą bardzo dziękujemy.

Panie ADAMIE 100% polecenia!

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]