Architom 2017-03-29T11:39:03+00:00

Opis realizacji

Nowoczesna strona internetowa zrealizowana dla biura projektowego Architom cechuje się minimalistyczną koncepcją opartą na szarości i bieli. Jest schludna i czysta, pozbawiona ozdobników wprowadzających chaos.

Prosty koncept udoskonaliliśmy drobnymi szczegółami, które sprawiają że witryna zapada w pamięci odwiedzających. Są to między innymi:

  • karuzela zdjęć z animowanym opisem pojawiającym się po najechaniu kursorem,
  • przyciski Call-to-Action,
  • ruchome okienko wyświetlające referencje od klientów,
  • interaktywny panel z logotypami powiązanych firm.

Warto wspomnieć, że strona została wyposażona w unikalną i jedyną w swoim rodzaju czcionkę. Klient po zakończeniu zlecenia i ocenie jakości przeprowadzonych prac wyraził zainteresowanie rozbudową witryny o panel klienta, forum i moduł ogłoszeniowy.

Otrzymane referencje

Architom Tomasz Marek

By Architom Tomasz Marek, architom.pl

Poszukiwania firmy, która wykona stronę internetową Architom nie były łatwe. Każdy webmaster chwalił się setkami pozytywnych opinii, bogatym doświadczeniem i certyfikatami. Kiedy jednak przychodził czas nawiązania współpracy i przedstawienia przykładowych realizacji, zawsze czekało nas głębokie rozczarowanie.

W przypadku agencji Proadax proces realizacji zamówienia przebiegł zupełnie inaczej. Po pierwsze, nie musieliśmy prosić o próbki prac – od razu rzuciło nam się w oczy obszerne portfolio, a co ważniejsze, wszystkie zawarte w nim projekty okazały się solidne, nowoczesne i oryginalne.

Współpraca z Proadax to miły epizod, z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy za cenne uwagi, wskazówki, pomoc techniczną oraz troskę o dobro klienta.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.