Cremogen Music

Cremogen Music 2017-03-29T08:33:09+00:00

Opis realizacji

Pierwsza myśl związana z wykonaniem strony internetowej Cremogenmusic? Nie było łatwo. Ale jako, że lubimy wyzwania, nie mogliśmy odmówić podjęcia się tej realizacji.

Zacznijmy od początku. A jest nim animowany slajder z video przygotowanym specjalnie na potrzeby naszego Klienta. Zastosowanie podkładu muzycznego i efektu parallax tworzy niesamowity nastrój, jakim nie pochwali się żadna inna strona. Jednak to nie koniec ekskluzywnych funkcjonalności. Zaprogramowaliśmy bowiem moduł eventów wraz z mapą prezentującą przebieg trasy zespołu. Przy tak zaawansowanej technologii galeria video i galeria zdjęć wydają się zaledwie skromnym dodatkiem.

Jest to strona typu one page, czyli nowoczesny projekt który przyjemnie się ogląda wyłącznie przy pomocy scrollowania myszą. Ach, no i nie zapominajmy ze to twór międzynarodowy. Stronę można więc oglądać w 6 różnych językach.

Patrząc z perspektywy czasu na witrynę Cremogenmusic możemy chyba przyznać, że coś niecoś nas łączy z muzykami. Tak jak oni tworzą sztukę przez muzykę, tak my kreujemy prawdziwe dzieła przy pomocy kreatywnego podejścia do naszej pracy i wiedzy informatycznej.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.