Decortessa

Decortessa 2018-11-29T13:11:39+00:00

Opis realizacji

Praca nad realizacją serwisu dla firmy florystycznej Decortessa wymagała od nas wyczucia estetyki panującej w tej branży, jak również postawienia na minimalistyczny design oraz czytelny układ treści znajdujących się na stronie. Z radością podjęliśmy się tego jakże przyjemnego wyzwania!

Zatroszczyliśmy się również o to, aby wszyscy zainteresowani Klienci mieli możliwość zapoznania się z prezentacją usług firmy z podziałem na poszczególne kategorie tematyczne. Dużą rolę odgrywają duże, estetyczne zdjęcia, które podkreślają wyjątkowy charakter branży, jak również oddziaływując na wyobraźnię odbiorców skutecznie zachęcają do nawiązania współpracy z firmą.

Poprzez odpowiednio dobraną kolorystykę strony, czytelny układ menu oraz zamieszczony formularz kontaktowy  zapewniliśmy wszystkim Użytkownikom komfortowy pobyt na stronie, który z pewnością zaowocuje lepszym dotarciem z ofertą firmy do zainteresowanych osób. Strona jest responsywna co gwarantuje wygodne przeglądanie zawartości serwisu ze wszystkich urządzeń mobilnych w dowolnym miejscu.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.