GEO-LUK 2018-11-26T15:23:19+00:00

Opis realizacji

W geodezji liczy się precyzja. Każdy milimetr, najmniejszy detal mają znaczenie. Podobnie wygląda projektowanie stron internetowych w agencji interaktywnej Proadax. Nasi graficy widzą to, co umyka oku zwykłego internauty. Godzinami dopieszczają projekt witryny, by była ona elegancka, symetryczna i przemyślana. W ten sposób powstają realizacje takie, jak strona firmowa Geoluk.pl.

Z pozoru prosta strona typu one-page, po bliższym poznaniu okazuje się bardziej rozbudowana, za sprawą systemu nieruchomości, modułu ofert czy sekcji wyświetlającej aktualności. Chcąc zachować nowoczesny wygląd, postanowiliśmy na pierwszym planie wyróżnić szeroki slider, który od razu informuje odwiedzających, na jakich usługach skupia się firma Geoluk.

Jak każda strona, która wychodzi spod naszych rąk, ta również została zoptymalizowana pod kątem SEO, w tym przypadku dla regionów: Zator, Kraków i Wadowice, ponieważ na pozyskaniu klientów z tych miejscowości klientowi zależy najbardziej.

Otrzymane referencje

Paulina Duda

By Paulina Duda, geoluk.pl

Firmę Proadax tworzą wybitni specjaliści w dziedzinie usług internetowych oraz marketingowych. Ludzie z ogromnym zamiłowaniem do swojej pracy, pełni pomysłów i kreatywnych rozwiązań.

Idealnie wsłuchują się w założenia i wymagania Klientów, podsuwając zaskakujące odpowiedzi. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam!

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.