Gringo Bandito Polska

Gringo Bandito Polska 2017-03-29T14:56:00+00:00

Opis realizacji

Gringo Bandito Polska to nowoczesna strona internetowa z zaimplementowanym modułem WooCommerce sprawiającym, że pełni ona jednocześnie rolę sklepu internetowego.

Strona wyposażona została w liczne elementy interaktywne, dzięki którym użytkownicy pozostają na witrynie dłużej i chętnie odwiedzają kolejne podstrony. Do obniżenia współczynnika Bounce Rate przyczyniły się m.in.:

  • slider,
  • interaktywne bannery przedstawiające trzy najpopularniejsze produkty,
  • okienko pop-up zachęcające do zapisu do newslettera,
  • animowany widget wyświetlający opinie o produktach.

Zainstalowaliśmy certyfikat SSL, aby zabezpieczyć transakcje realizowane przez Dotpay oraz chronić przetwarzane dane osobowe użytkowników.

W obliczu rosnącego udziału odbiorców mobilnych w branży e-commerce, zadbaliśmy o pełną kompatybilność sklepu na urządzeniach przenośnych. Zakupy mogą być dokonywane na smartfonach i tabletach, a odwiedzający mają dostęp do tych samych funkcjonalności, co osoby korzystające z komputerów stacjonarnych.

Otrzymane referencje

Gringo Bandito

By Gringo Bandito, gringobandito.pl

Polecam agencję interaktywną Proadax jako najlepszego wykonawcę rozwiązań dla e-commerce. Wygoda i niezawodność sklepu internetowego – na to możecie liczyć, korzystając z usług Pana Adama!

Szczegóły realizacji

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.