Opis realizacji

Gringo Bandito Polska to nowoczesna strona internetowa z zaimplementowanym modułem WooCommerce sprawiającym, że pełni ona jednocześnie rolę sklepu internetowego.

Strona wyposażona została w liczne elementy interaktywne, dzięki którym użytkownicy pozostają na witrynie dłużej i chętnie odwiedzają kolejne podstrony. Do obniżenia współczynnika Bounce Rate przyczyniły się m.in.:

  • slider,
  • interaktywne bannery przedstawiające trzy najpopularniejsze produkty,
  • okienko pop-up zachęcające do zapisu do newslettera,
  • animowany widget wyświetlający opinie o produktach.

Zainstalowaliśmy certyfikat SSL, aby zabezpieczyć transakcje realizowane przez Dotpay oraz chronić przetwarzane dane osobowe użytkowników.

W obliczu rosnącego udziału odbiorców mobilnych w branży e-commerce, zadbaliśmy o pełną kompatybilność sklepu na urządzeniach przenośnych. Zakupy mogą być dokonywane na smartfonach i tabletach, a odwiedzający mają dostęp do tych samych funkcjonalności, co osoby korzystające z komputerów stacjonarnych.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” enable_border=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” override_margin=”no” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”gringobandito.pl”][al_fb_review name=”Gringo Bandito” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2017/03/logo-gringo.jpg” company=”gringobandito.pl” link=”http://gringobandito.pl” rating=”5.0″]

Polecam agencję interaktywną Proadax jako najlepszego wykonawcę rozwiązań dla e-commerce. Wygoda i niezawodność sklepu internetowego – na to możecie liczyć, korzystając z usług Pana Adama!

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]