Holiday Park Zator

Holiday Park Zator 2017-07-21T21:17:37+00:00

Opis realizacji

Strona Holiday Zator Park to nasza kolejna realizacja, gdzie zdecydowaliśmy się na przyjazne i łatwe w obsłudze rozwiązanie, jakim jest one page. Strony tego typu  wybiera coraz więcej przedsiębiorców, którzy w efektywny i skuteczny sposób chcą w formie wizytówki pokazać użytkownikom najważniejsze informacje o firmie. W tym przypadku, stronę zaopatrzyliśmy w podstawowe menu i podzieliliśmy na segmenty (podstrony), które zintegrowaliśmy ze sobą pionowo. Dzięki temu przewijane w dół / lub dzięki tej prostej nawigacji udostępniają użytkownikom najistotniejsze dane o letnim kompleksie na jednej karcie.

Centrum uwagi zajął dynamiczny slider. Zwykle firmy decydują się na umieszczenie w tym miejscu reklam – w przypadku Holiday Zator Park jest to wizualizacja całego kompleksu dzięki wysokiej jakości zdjęciom, jego infrastruktury oraz największych atrakcji obszaru, na jakim jest zlokalizowana.

Odrębną sekcję stanowi galeria zdjęć z prezentacją domków letniskowych, która z punktu widzenia oferty oraz potrzeb potencjalnego jej nabywcy jest najistotniejszym elementem strony. Uzupełnia ona zwięzłe merytorycznie informacje dotyczące infrastruktury, wyposażenia, lokalizacji i okolicznych atrakcji oraz cen, jakie zamieściliśmy pod dynamicznym sliderem.

Przykład tej realizacji wykorzystuje ponadto system rezerwacji online z kalendarzem oraz formularzem rezerwacji, które pracują w czasie rzeczywistym, tj. każda rezerwacja jest od razu widoczna w kalendarzu obiektu.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...