Hormann Kraton

Hormann Kraton 2018-10-19T06:53:10+00:00

Opis realizacji

Strona internetowa zrealizowana dla krakowskiej firmy KRATON zajmującej się montażem produktów Hormann cechuje się czytelnym układem oraz łatwą nawigacją. Dzięki zastosowaniu powyższych środków Użytkownicy otrzymali możliwość prostego i nie pochłaniającego wiele czasu zapoznania się z prezentacją usług  firmy, co w przypadku tego rodzaju biznesu ma kluczowe znaczenie dla efektywnego prosperowania marki.

Minimalistyczny design został przez nas wzbogacony o kilka istotnych elementów, które sprawiają, że strona wyróżnia się nowoczesną formą, sprawiającą, że prezentowany przekaz reklamowy jest odbierany jako bardziej atrakcyjny. Dynamiczny slajder na stronie głównej dodaje jej nowoczesności, z kolei zamieszczone galerie zdjęć umożliwiają Użytkownikom obejrzenie przykładowych projektów zrealizowanych przez firmę.

Postawienie na responsywność pozwala na komfortowe i intuicyjne przeglądanie strony na urządzeniach mobilnych.

Otrzymane referencje

Marcin Kruszecki

By Marcin Kruszecki, hormannkraton.pl

Firma rzetelna, podejście do klienta bardzo profesjonalne. Przygotowując projekty zarówno logo jak i różnych prospektów reklamowych wykazała się kreatywnością i dużym zaangażowaniem.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.