Opis realizacji

Strona Przedsiębiorstwa Usług Inwestycyjnych Inwado była dla nas okazją do wdrożenia jednego z bardziej popularnych ostatnio trendów w web designie, jakim jest parallax scrolling. Technika ta opiera się na złudzeniu paralaksy, sztucznie wywołanym podczas przesuwanie dowolnego obrazu z inną prędkością niż pozostałe, co nadaje takiej stronie pozornej głębi. Z uwagi na wszechobecną konieczność scrollowania stron, jaka wynika z technologii mobilnych, efekt paralaksy (parallax efekt) jest ciekawym motywem i zyskuje dzięki temu coraz więcej zwolenników.

W górnej części strony, centralną jej część wypełnił dynamiczny slider z prezentacją najnowszej inwestycji Spółki Inwado. W pięciu, efektywnych odsłonach użytkownik może zapoznać się z osiedlem, jego architekturą, sąsiedztwem i lokalizacją.

Stronę zaprojektowaliśmy tak, aby posiadała w pełni przyjazny interfejs, co oznacza, że jest łatwa w nawigacji i wszystko, czego szukają użytkownicy jest bez problemu dostępne. Z uwagi na zakres działalności firmy, jej dotychczasowe realizacje i rozwój oferty, zaproponowaliśmy moduł aktualności – z możliwością zarządzania newsami w serwisie, ich planowaniem, dodawaniem lub usuwaniem oraz moduł portfolio – z responsywną galerią i lightbox’em z pokazem slajdów oraz galerią miniaturek.

Otrzymane referencje

[al_fb_reviews background_color=”#f9f7fa” title_text_color=”#8f0784″ title_font_size=”24px” rating_color=”#d151b5″ text_color=”#7e7984″ font_size=”16px” avatar_border_radius=”50%” border_radius=”” enable_border=”yes” border_color=”#ab079d” border_size=”3px” align=”center” override_padding=”no” padding=”” override_margin=”no” margin=”” target=”_blank” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”reviews-custom” id=”” enable_microdata=”yes” microdata_product_name=”Inwado”][al_fb_review name=”Ryszard Adamik PUI INWADO sp. z o.o.” avatar=”https://proadax.pl/wp-content/uploads/2017/07/inwado.jpg” company=”inwado.pl” link=”http://inwado.pl/” title=”” title_link=”” rating=”5.0″]

Współpraca z Agencją „PROADAX” była w pełni profesjonalna. Stały kontakt, uwzględnianie wymagań zleceniodawcy oraz terminowość to zalety Agencji.

[/al_fb_review][/al_fb_reviews]