Obozy Młodzieżowe

Obozy Młodzieżowe 2017-03-03T14:27:07+00:00

Opis realizacji

Strona Obozów Młodzieżowych to prawdziwa interaktywna bomba! Każdy, kto kocha angażujące, ruchome elementy poczuje się na niej jak ryba w wodzie.

Choć serwis posiada kilkadziesiąt podstron, dotyczących oferty, promocji jak i kwestii technicznych, wcale tak nie wygląda. Przejrzyste menu daje poczucie uporządkowania i sprawia, że internauta łatwo odnajdzie się na stronie.

Wobec dużego slider’a nikt nie przejdzie obojętnie – zwrócą na niego uwagę także osoby korzystające ze smartfonów czy tabletów.
Obozy w poszczególnych krajach zostały podzielone na osobne kategorie. W ten sposób użytkownik przegląda tylko te propozycje, które rzeczywiście go interesują. Co więcej, platforma posiada wdrożony system rezerwacji, który automatyzuje funkcjonowanie i ogranicza udział pracowników. Każda wycieczka jest szczegółowo opisana oraz posiada uzupełnione sekcje takie jak „Atuty”, „Terminy/ceny” czy „Opinie”, gdzie każdy z uczestników może zamieścić swoją ocenę.

Nie sposób spędzić na tej nowoczesnej witrynie mniej niż kilkunastu minut. Jesteśmy z niej dumni!

Szczegóły realizacji

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.