Spróbuj to

Spróbuj to 2017-07-14T05:21:49+00:00

Opis realizacji

Sprobojtu.pl to smaczna realizacja. Projektując grafiki na jej potrzeby dosłownie ciekła nam ślinka i chyba naprawdę przekonaliśmy się do zdrowej żywności! Tak czy inaczej, od fantazji o smakowitych orzechach i suszonych owocach oderwała nas rzeczywistość. Wszak strona sama się nie zaprojektuje.

Mówiąc o stronie www, musimy doprecyzować, że jest to w zasadzie sklep internetowy z modułem blogowym. Na pierwszy rzut oka ciężko to zauważyć, bo całość prezentuje się lekko i przejrzyście, nie przypominając rozbudowanych platform sprzedających setki produktów. Gdyby jednak spojrzeć od zaplecza, naszym oczom ukaże się system PrestaShop, który pozwala zarządzać stanem magazynowym, przygotowywać listy przewozowe, przeglądać statystyki sprzedaży, tworzyć promocje, wyróżniać produkty i wiele, wiele więcej.

Sklep posiada certyfikat SSL zapewniający szyfrowane połączenie i gwarantujący bezpieczne logowanie dla klientów. Jest to szczególnie istotne, ponieważ bezpośrednio przez stronę realizowane są płatności przelewem i kartą kredytową, które osobiście wdrożyliśmy.

Otrzymane referencje

Katarzyna Stolarczyk

By Katarzyna Stolarczyk, sprobujto.pl

Firma Proadax wykonała dla mnie kompleksową usługę – sklep internetowy, kampanię reklamową oraz pozycjonowanie. Wszystko wykonane szybko, solidnie, zgonie z umową. Pan Adam jest osobą niespotykanie zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną. Proponuje bardzo ciekawe rozwiązania, chętnie służy pomocą w razie problemów. IDEALNA WSPÓŁPRACA:)

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.