Trening dna miednicy

>>Trening dna miednicy
Trening dna miednicy 2017-03-22T11:13:52+00:00

Opis realizacji

Projekt strony Trening dna Miednicy możemy uznać za codzienny trening, podczas którego ćwiczyliśmy tworzenie witryn w technologii one-page, projektowanie graficzne na podstawie zdjęć dostarczonych przez Klientkę oraz jak zwykle złożenie wszystkiego w spójną, ciekawą wizytówkę, która ma zachęcać odwiedzających do bezpośredniego kontaktu z jej właścicielką.

Oprócz profesjonalnej obróbki grafik, by idealnie wkomponowały się w tło, skupiliśmy się na formatowaniu treści, by była czytelna i jednocześnie poprawna pod kątem technicznym, co odegra kluczową rolę w dobrej widoczności strony w wyszukiwarce Google. Dodatkowo wzbogaciliśmy wizytówkę o interaktywną sekcję wyświetlającą referencje, która wyróżnia się indywidualnym tłem i przyciąga uwagę.

Ostatnim machnięciem mistrzowskiego pędzla (bo wierzymy, że projektowanie profesjonalnych stron jest sztuką) było wdrożenie systemu reCAPTHA, który zabezpieczy Klientkę przed otrzymywaniem spamowych wiadomości mailowych od osób niezweryfikowanych.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.