Zator Taxi

Zator Taxi 2018-04-25T10:20:17+00:00

Opis realizacji

Biel, żółć i czerń to kolory, które stanowią perfekcyjne trio na stronie Zator Taxi, oferującego szybkie, komfortowe i bezpieczne przewozy osób w Zatorze. Głównym celem stworzenia nowego serwisu było dotarcie z ofertą do szerokiego grona potencjalnych klientów, poszukujących transportu na tym terenie. Realizacja projektu dla Zator Taxi wyróżnia się przejrzystym oraz czytelnym układem strony, która została postawiona w formie One Page, czyli nie zawierającej oddzielnych podstron. Jest to doskonałe rozwiązanie dla marek, które cechują się kreatywnością i którym zależy na szybkim nawiązaniu relacji z klientem.

Nowoczesny layout, atrakcyjna wizualnie szata graficzna zawierająca galerię zdjęć prezentującą wykorzystywane do przewozów auta oraz uporządkowane treści sprawiają, że klienci z łatwością mogą odnaleźć się na stronie i bez jakichkolwiek trudności problemów skorzystać z oferty firmy.

Szczegóły realizacji

Kategorie:

Chcesz taką stronę?

zapytaj o cenę

wycena jest bezpłatna,

a odpowiedź otrzymasz w 24 h

close
Masz pytania?
Zostaw numer, oddzwonimy do Ciebie!


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

* Twój numer telefonu nie będzie wykorzystany w celach marketingowych lub przekazany dalej. Wyłącznie oddzwaniamy na podany numer telefonu.
Wycena
Bezpłatna wycena
wyślij zapytanie, odpowiemy w ciągu 12h...


Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.