BedBooking – wdrażamy aplikację

Obsługa rezerwacji z jednego miejsca!

Zarządzanie rezerwacjami przez całą dobę z dowolnego miejsca, z komputera czy telefonu jest dziś możliwa. Wiemy, że obsługa wszystkich portali nie jest łatwa, dlatego wdrążamy aplikację BedBooking

Dzięki niej znajdziesz wszystko w jednym miejscu. Dostępne terminy rezerwacji, czy też różne cenniki doprecyzowane dla konkretnej platformy.

 

rezerwacje noclegi, zarządzanie rezerwacjami, bed booking, booking, airbnb

Dostarczaj najlepsze oferty klientom

W aplikacji BedBooking jesteś w stanie:

  • ustawiać konkretne ceny w wybranym przez siebie terminie,
  • dostosować zadatki lub zaliczki;
  • zaprezentować swój nocleg z opisami pokoi i zdjęciami;
  • jednym kliknięciem sprawdzać dostępność pokoi;
  • sprawdzać swoje statystki wyświetleń obiektu oraz raporty finansowe.

Zarządzaj wszystkimi terminami

w jednym miejscu Zadzwoń!

Co mówią o nas klienci

Gorąco polecam 🙂 Bardzo profesjonalna współpraca. To firma, w której pracują osoby pełne pasji, zrozumienia, profesjonalni i przy tym bardzo mili. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.