Polityka opinii

Poznaj zasady prezentowania treści opinii na witrynie proadax.pl

Fajnie, że jesteś, bo…

…naszą misją jest zapewnić Ci najwyższy komfort użytkowania w postaci pełnej transparentności naszej strony www. Zachęcamy Cię do poznania treści najważniejszych dokumentów, które zostały stworzone z myślą o Twoich prawach i potrzebach. Znajdziesz w nich informacje o tym, jakie zasady wpływają na prezentowanie treści na naszej witrynie, a także dowiesz się więcej o publikacji opinii Klientów na naszej stronie www.

Opinie prezentowane na naszej stronie

Odwiedzając witrynę proadax.pl, masz możliwość przeczytania wielu opinii Klientów, które zostały stworzone przez naszych Klientów w ramach oceny naszych usług i/lub produktów. Wszystkie opinie są dostarczane z powszechnie znanych serwisów zewnętrznych, czyli Opinie Google i Opinie Facebook.

Prezentowane opinie mogą być dla Ciebie cenną wiedzą o tym, jak pracujemy i co sądzą o nas inni. Wiemy również, że chcesz podjąć świadomą decyzję w zakresie wyboru agencji interaktywnej, która spełni Twoje potrzeby. Dlatego robimy wszystko, aby prezentowane opinie wyrażały wyłącznie prawdziwe odczucia naszych Klientów i partnerów biznesowych.

W związku z tym, wszystkie opinie, które zostały opublikowane na naszej witrynie są weryfikowane wyłącznie przez dostawców zewnętrznych jak Opinie Google i Opinie Facebook. Chcemy Cię zapewnić, że na naszej stronie internetowej nie publikujemy żadnych opinii, które zostały stworzone na nasze zlecenie.

Proces weryfikacji opinii

Nasz agencja nie prowadzi żadnych działań, które miałyby na celu wpłynięcie na prezentowane opinie, ponieważ te są automatycznie weryfikowane i publikowane przez zewnętrznych dostawców, czyli wspomniane serwisy Google i Facebook. Dlatego na naszej stronie www zobaczysz tylko to, co sądzą o nas użytkownicy wymienionych platform. To proste i uczciwe rozwiązanie – wierzymy, że też podzielasz nasz punkt widzenia.

Mamy nadzieję, że prezentowane opinie pozwolą Ci w pełny i wiarygodny sposób uzyskać niezbędne informacje na temat możliwości i jakości współpracy z nami. A ponadto pozwolą podjąć świadomą decyzję w sprawie skorzystania z naszych usług i/lub produktów.

Jesteśmy otwarci na rozmowę, więc jeśli masz do nas pytania, prosimy o kontakt.

Zespół Proadax

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).