Pomoc zdalna

Jeśli masz trudność z obsługą strony / e-sklepu: dodaniem produktu lub wpisu blogowego, zmianą tekstów i grafik, zmianą cen lub borykasz się z jakimkolwiek innym problemem, skontaktuj się z nami.  Zapewniamy pełną opiekę i wsparcie.

Jak to działa?

Po skontaktowaniu się z nami jeden z naszych web deweloperów poprosi Cię o zainstalowanie specjalnego oprogramowania, które umożliwi nam zdalny dostęp do Twojego urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli przeprowadzić dokładną diagnozę i naprawę problemu. Będziesz mógł obserwować cały proces i mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na komputerze.

pomoc zdalna proadax
pomoc zdalna proadax

Instrukcja obsługi programu

Krok 1: Pobranie AnyDesk

  • Przejdź do strony internetowej AnyDesk.
  • Na stronie głównej znajdź przycisk „Pobierz teraz” lub „Darmowe pobieranie” i kliknij go.
  • Zostaniesz przekierowany na stronę pobierania. Wybierz odpowiednią wersję AnyDesk dla swojego systemu operacyjnego (Windows, macOS, Linux itp.) i kliknij przycisk „Pobierz”.
  • Gdy pobieranie zostanie zakończone, uruchom pobrany plik instalacyjny AnyDesk.

Potrzebuję pomocy

Skontaktuj się z nami Połącz
Proadax - zadzwoń - pomoc zdalna

Krok 2: Instalacja AnyDesk

  • Po uruchomieniu pliku instalacyjnego zostanie wyświetlone okno instalatora AnyDesk. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, akceptując warunki licencji i wybierając preferowane ustawienia.
  • Po zakończeniu procesu instalacji AnyDesk zostanie uruchomiony automatycznie.

Krok 3: Połączenie z programem AnyDesk

  • W lewym górnym rogu znajdziesz numer identyfikacyjny, który jest przypisany do Twojego komputera. Przykład: „ID AnyDesk: 123 456 789” – podaj nam ten numer.
  • Zaakceptuj naszą prośbę o połączenie.

pomoc zdalna proadax

Co mówią o nas klienci

Profesjonalna obsługa. Proadax wykonał dla nas stronę internetową oraz całościowo identyfikację wizualną (odświeżenie logo, materiały graficzne – wizytówki, papier firmowy, stopki maila, teczki i inne). Wszystko wykonane terminowo i z pełnym zaangażowanie. Polecamy.

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Polecam firmę Proadax. 100% zadowolenia. Jest to profesjonalna firma pod każdym względem. Kontakt jest na bieżąco, wszelkie odpowiedzi na zapytania są udzielane w ekspresowym tempie. Można liczyć na pomoc w każdym momencie. Polecam z całego serca!!!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.