Pomoc zdalna

Jeśli masz trudność z obsługą strony / e-sklepu: dodaniem produktu lub wpisu blogowego, zmianą tekstów i grafik, zmianą cen lub borykasz się z jakimkolwiek innym problemem, skontaktuj się z nami.  Zapewniamy pełną opiekę i wsparcie.

Jak to działa?

Po skontaktowaniu się z nami jeden z naszych web deweloperów poprosi Cię o zainstalowanie specjalnego oprogramowania, które umożliwi nam zdalny dostęp do Twojego urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli przeprowadzić dokładną diagnozę i naprawę problemu. Będziesz mógł obserwować cały proces i mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na komputerze.

pomoc zdalna proadax
pomoc zdalna proadax

Instrukcja obsługi programu

Krok 1: Pobranie AnyDesk

 • Przejdź do strony internetowej AnyDesk.
 • Na stronie głównej znajdź przycisk „Pobierz teraz” lub „Darmowe pobieranie” i kliknij go.
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pobierania. Wybierz odpowiednią wersję AnyDesk dla swojego systemu operacyjnego (Windows, macOS, Linux itp.) i kliknij przycisk „Pobierz”.
 • Gdy pobieranie zostanie zakończone, uruchom pobrany plik instalacyjny AnyDesk.

Potrzebuję pomocy

Skontaktuj się z nami Połącz
Proadax - zadzwoń - pomoc zdalna

Krok 2: Instalacja AnyDesk

 • Po uruchomieniu pliku instalacyjnego zostanie wyświetlone okno instalatora AnyDesk. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, akceptując warunki licencji i wybierając preferowane ustawienia.
 • Po zakończeniu procesu instalacji AnyDesk zostanie uruchomiony automatycznie.

Krok 3: Połączenie z programem AnyDesk

 • W lewym górnym rogu znajdziesz numer identyfikacyjny, który jest przypisany do Twojego komputera. Przykład: „ID AnyDesk: 123 456 789” – podaj nam ten numer.
 • Zaakceptuj naszą prośbę o połączenie.

pomoc zdalna proadax

Co mówią o nas klienci

Rafał Mrowiecan-kom.pl

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Forest Camp
Natalia Malinkiewiczdomkizator.com.pl

Rewelacyjna Usługa Reklamowa.Polecamy Firmę Proadax w 100%. Świetna współpraca. Bardzo dobry kontakt z obsługą o każdej porze. Zdjęcia, filmy, wszystkie materiały z sesji perfekcyjnie wykonane. Pełen profesjonalizm i doświadczenie właściciela i współpracowników widoczny jest na naszym profilu Forest Camp Zator. Cena za wykonaną usługę bardzo niska w porównaniu do osiągniętego efektu. Wszystkie materiały wykonane dla nas spełniają wszelkie oczekiwania. Estetyka i oryginalność. Rewelacja. Firma godna polecenia

Beata Celej

Wiedza, doświadczenie, szerokie spektrum działania, odpowiednie podejście do klienta oraz indywidualne skomasowane działania pozwalające sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających – składają się na wysoki PROFESJONALIZM firmy Proadax. Dziękuje za wysoki standard realizacji-tego oczekiwałam.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).