Pomoc zdalna

Jeśli masz trudność z obsługą strony / e-sklepu: dodaniem produktu lub wpisu blogowego, zmianą tekstów i grafik, zmianą cen lub borykasz się z jakimkolwiek innym problemem, skontaktuj się z nami.  Zapewniamy pełną opiekę i wsparcie.

Jak to działa?

Po skontaktowaniu się z nami jeden z naszych web deweloperów poprosi Cię o zainstalowanie specjalnego oprogramowania, które umożliwi nam zdalny dostęp do Twojego urządzenia. Dzięki temu będziemy mogli przeprowadzić dokładną diagnozę i naprawę problemu. Będziesz mógł obserwować cały proces i mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na komputerze.

pomoc zdalna proadax
pomoc zdalna proadax

Instrukcja obsługi programu

Krok 1: Pobranie AnyDesk

 • Przejdź do strony internetowej AnyDesk.
 • Na stronie głównej znajdź przycisk „Pobierz teraz” lub „Darmowe pobieranie” i kliknij go.
 • Zostaniesz przekierowany na stronę pobierania. Wybierz odpowiednią wersję AnyDesk dla swojego systemu operacyjnego (Windows, macOS, Linux itp.) i kliknij przycisk „Pobierz”.
 • Gdy pobieranie zostanie zakończone, uruchom pobrany plik instalacyjny AnyDesk.

Potrzebuję pomocy

Skontaktuj się z nami Połącz
Proadax - zadzwoń - pomoc zdalna

Krok 2: Instalacja AnyDesk

 • Po uruchomieniu pliku instalacyjnego zostanie wyświetlone okno instalatora AnyDesk. Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, akceptując warunki licencji i wybierając preferowane ustawienia.
 • Po zakończeniu procesu instalacji AnyDesk zostanie uruchomiony automatycznie.

Krok 3: Połączenie z programem AnyDesk

 • W lewym górnym rogu znajdziesz numer identyfikacyjny, który jest przypisany do Twojego komputera. Przykład: „ID AnyDesk: 123 456 789” – podaj nam ten numer.
 • Zaakceptuj naszą prośbę o połączenie.

pomoc zdalna proadax

Co mówią o nas klienci

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Gomarco
Arkadiusz Kiszkagomarco.pl

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax , profesjonalne podejście do projektu , wstępna rozmowa , badanie potrzeb klienta , dalej wycena i propozycja projektu , duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki , połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam arkadiusz kiszka

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Jesteśmy teraz dostępniDostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).