Dodaj swoją opinie
,
Grzegorz Sanetrnik

Najwyższy profesjonalizm ! Świetna i rzeczowa obsługa. Kreatywność i terminowość. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania. W 100% polecam tą firmę. dla mnie 5+

,
Grzegorz Siewniak

Agencja Proadax – posiada wysoko wykwalifikowanych pracowników, będących w stanie sprostać najwyższym wymaganiom zamawiającego, umiejących precyzyjnie wykonać stawiane im zadania.
Na pewno zrealizujemy wspólnie jeszcze niejedno zlecenie. Serdecznie Polecam i Pozdrawiam Grzegorz Siewniak Drukarnia Optima.

,
Grzegorz Owsianik

Gdybym chciał wymienić wszystkie zalety współpracy z Proadax to musiałbym się mocno rozpisać. Skupię się na najważniejszych. Profesjonalne podejście i cierpliwość dla klienta, który w tych sprawach jest laikiem. Fachowe doradztwo w kwestii konfiguracji sklepu, a co najważniejsze szybka komunikacja czy to meilowa czy telefoniczna. Polecam wszystkim, którzy rozważają podjęcie współpracy.

,
Magdalena Poraj-Porawska

Bardzo dobre zrozumienie potrzeb klienta, szybki kontakt i elastyczność. Terminowość. Pełen profesjonalizm w podejściu do współpracy, a co dla nas najważniejsze cierpliwość i wyrozumiałość. Stworzony serwis spełnia wszelkie nasze oczekiwania. Mamy nadzieje, że w miarę naszego rozwoju, firma Proadax będzie towarzyszyła nam jako partner, a wspólna współpraca będzie równie owocna.
Gorąco polecamy.

Fundacja „Promyczek”

,
Gertruda Węgrzyn

Współpraca z firmą „PROADAX” była dla mnie czystą przyjemnością. Doskonale odczytują potrzeby swoich klientów i realizują je z pełnym profesjonalizmem.

Stały kontakt z klientem pozwolił na dopracowanie nawet najmniejszego szczegółu. Serdecznie dziękuję i szczerze polecam !!!

,
Maciej Całus P.H.U. ALPROTECH

Pragniemy udzielić referencji firmie PROADAX za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną stronę internetową, wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem i zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem doradczym ze stronu Pana Adama który wykazała się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i profesjonalizmem, szybką terminowością realizacji powierzonych zadań oraz spełnieniem oczekiwań klienta. Firma PROADAX wykazała się należytą starannością, terminowością oraz rzetelną współpracą, za którą bardzo dziękujemy.
Panie ADAMIE 100% polecenia!

,
Tomasz Greber - PROQUAL Management Institute

Po wielu nieprzyjemnych doświadczeniach przy tworzeniu serwisów www, nie sądziłem, że trafię kiedyś na firmę, która „czyta w myślach”. Praca z Proadax to sama przyjemność, a co najważniejsze, ciężko nie być zadowolonym z rezultatów ich pracy. Zrobiliśmy razem dwa serwisy, zaczynamy trzeci i zapewne nie będzie to koniec naszej współpracy. Szczerze polecam.

,
Ryszard Adamik PUI INWADO sp. z o.o.

Współpraca z Agencją “PROADAX” była w pełni profesjonalna. Stały kontakt, uwzględnianie wymagań zleceniodawcy oraz terminowość to zalety Agencji.

,
Andrzej Waldhaus

Przez 10 lat tworzyliśmy własne strony www dla własnych potrzeb w ramach działu promocji ale podjęliśmy decyzje o zmianie kierunku i korzystaniu z zewnętrznych firm. Po paru nieudanych próbach trafiliśmy na Proadax i wiemy ze była to właściwa decyzja we właściwym momencie. Od tego czasu Proadax wykonał dla nas serwis dla Cremogen Music , Cremogen Recordings , Soltanto, „Where Are You” czy właśnie skończona strona Reco Isolations. Jesteśmy 100% pewni polecenia zespołu Proadax – nasza praca już trwa prawie dwa lata i ma szeroki zakres, również związany z projektowaniem i poligrafia, obsługą FB i wielu innych . Najważniejsze zaś jest to ze praktycznie każda wykonana praca nie wymaga poprawiania bo trafia w sedno potrzeb klienta.

,
Katarzyna Karmelita Proqual

Pełen profesjonalizm, duże zaangażowanie i chęć spełniania wymagań (często zmiennych) klienta, to tylko niektóre z pozytywnych cech firmy PROADAX. Stworzona strona w pełni spełniła nasze oczekiwania, dlatego z pełnym przekonaniem polecamy firmę PROADAX jako rzetelnego partnera biznesowego.

,
Magdalena Górka-Kornaś i Sławomir Kornaś

Firma „Proadax” dała się poznać jako rzetelny i solidny partner.
Wszystkie zadania jakie zostały zlecone firmie ”Proadax” zostały wykonane w terminie i bardzo solidnie.

Z pełnym przekonaniem rekomendujemy usługi firmy ”Proadax” jako firmy spełniającej najwyższe standardy jakości w zakresie świadczonych usług.

,
Józef Machniak Deskowe Love

Firma Proadax wykonała dla mnie stronę internetową w sposób szybki, profesjonalny i zgodnie z ustaleniami.
Pan Adam cechuje się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i poczuciem estetyki co sprawia że współpraca przebiegła bezproblemowo.
Serdecznie polecam

,
Dawid Biczak Davtec

Proadax – pełen profesjonalizm! Współpraca z Adamem to czysta przyjemność! Błyskawiczna realizacja projektu, fachowe doradztwo, świetny  kontakt. Polecam wszystkim życząc dalszego rozwoju i nowych ciekawych projektów!

,
Bartłomiej Duda Svar Ogrodzenia

Agencja Proadax wykonała dla mnie stronę internetową, projekt wizytówki, ulotek, teczki i baneru oraz pozycjonowanie strony. Wszystko wykonane solidnie i zgodnie z umową. Wydruki zamówionych materiałów reklamowych w najlepszej jakości. Pan Adam to doświadczona pełna pomysłów osoba, powierzone zadania wykonuje bardzo profesjonalnie i z dotrzymaniem ustalonych terminów. Dodatkowo przemiły kontakt, telefoniczny, mailowy i w cztery oczy  Pan Adam został mi polecony, a ja polecam innym. Współpraca na najwyższym poziomie.

,
Ivan Hasko Supiko

Już dłużej współpracuje z agencją Proadax i współpraca jest znakomita. Firma jest bardzo rzetelna, wszystkie projekty wykonuje na czas i nawet przed skończeniem terminu. Po ukończeniu terminu Pan Adam służy dalszą pomocą i nowymi pomysłami , które sprawiają, że dany projekt staje się atrakcyjniejszy. Zdecydowanie polecam.

,
Zespół Zarządzający Passimed s.c.,

Firma Proadax zaprojektowała i stworzyła dla nas stronę internetową. Przygotowanie i etapy prac przebiegały bardzo pomyślnie, a firma wykazała się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Mogliśmy liczyć również na pomoc i doradztwo we wdrożeniu i obsłudze strony.

Jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy i polecamy Firmę Proadax jako cennego partnera w biznesie i internecie.

,
Marcin Zając Gringo Bandito

Polecam agencję interaktywną Proadax jako najlepszego wykonawcę rozwiązań dla e-commerce. Wygoda i niezawodność sklepu internetowego – na to możecie liczyć, korzystając z usług Pana Adama!

,
Katarzyna Stolarczyk

Firma Proadax wykonała dla mnie kompleksową usługę – sklep internetowy, kampanię reklamową oraz pozycjonowanie. Wszystko wykonane szybko, solidnie, zgonie z umową. Pan Adam jest osobą niespotykanie zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną. Proponuje bardzo ciekawe rozwiązania, chętnie służy pomocą w razie problemów. IDEALNA WSPÓŁPRACA:)

,
Adam Świerczyński

Firma Proadax wykonała dla nas stronę internetową www.sunrisefotowoltaika.pl Z całą pewnością mogę polecić tą firmę, która wyróżnia się nieprzeciętnym zrozumieniem klienta, otwartością i elastycznością. Od pierwszego kontaktu Pan Adam Czop wyróżnił się profesjonalizmem; konkretnymi i szybkimi reakcjami na nasze prośby. Wszystkie nasze sugestie zostały natychmiast wzięte pod uwagę, a cała współpraca odbyła się zdalnie i bezproblemowo. Profesjonalizm, szybkość i łatwa komunikacja – to jest to co wyróżnia ta firmę. Z taki wykonawcami praca to czysta przyjemność. Serdecznie polecam.

,
SIGMA SIGNS & PRINTS Ltd Hubert Drozdowski

Idealna współpraca, wszystko zgodnie z umową i wszelkimi ustaleniami. Bardzo dobry kontakt i szybkie reakcje ze strony firmy PROADAX. Szczerze POLECAM !!!

,
Krzysztof Rusek KGK TRADE

Bardzo dobra współpraca, wszystko zgodnie z początkowymi ustaleniami. Obsługa klienta i kontakt na wysokim poziomie. Polecam

,
Urszula Brania STUDIO BIO-REH

Pan Adam Czop został mi polecony przez koleżankę i bardzo się cieszę z naszej współpracy. Pełny profesjonalizm, szybkość działania, delikatne ponaglenia dla nas zapracowanych rehabilitantek aby udostępnić materiały, pełna kultura i takt. Jestem zadowolona z serwisu, reakcja bardzo szybka. Polecam firmę Proadax Adam Czop.

,
Aleksandra Kram Kancelaria DEKRET

Świetna współpraca przy tworzeniu dla naszej kancelarii strony internetowej. Przy bardzo dobrym efekcie, należy wskazać również terminowość, zaangażowanie oraz bardzo profesjonalną obsługę klienta. Polecam

,
Katarzyna Adamik

Agencja Interaktywna Proadax Adam Czop wykonała dla naszej firmy projekt responsywnej, dwujęzycznej, strony internetowej. Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Profesjonalne podejście, terminowość oraz bardzo dobry kontakt przełożyły się na pełne zadowolenie z ostatecznego efektu. Potwierdzeniem tych słów będzie fakt przedłużenia współpracy o usługę pozycjonowania. Polecam.

,
Bogusława Chada Zastępca Dyrektora - Stowarzyszenie ELEUTERIA

Proadax Adam Czop Agencja Interaktywna (…) wykonała na zlecenie Stowarzyszenia Eleuteria projekt strony internetowej. Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Proadax Agencja Interaktywna wyróżnia się elastycznym i otwartym podejściem do Klienta, kreatywnością, starannością oraz dbałością o szczegóły. Na uwagę zasługuje także szybka, terminowa realizacja zleceń. Wysoko cenimy samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie właściciela Proadax Agencji Interaktywnej. Proadax Agencja Interaktywna jest partnerem profesjonalnym, uczciwym i godnym polecenia. Niniejszym udzielamy referencji Agencji Reklamowej Proadax jako solidnemu i terminowemu partnerowi.

,
Michał Dydek Chester Molecular

Nowoczesność, styl i kreatywność. 3 rzeczy, które przychodzą mi na myśl po współpracy z firmą Proadax. Wcześniej miałem kontakt z innymi  programistami  i grafikami,  którzy wykonywali dla nas zlecenia i niestety nie  skończyło się to dobrze. Ze współpracy z Proadax jesteśmy  ja , jak i moi współpracownicy bardzo zadowoleni. Dobry kontakt, dotrzymanie terminu , wywiązanie się z umowy.  Warto wspomnieć o wskazówkach i pomocy już po wykonaniu zlecenia. Mam nadzieję, że będziemy dalej współpracować. Polecam.

,
Architom Tomasz Marek

Poszukiwania firmy, która wykona stronę internetową Architom nie były łatwe. Każdy webmaster chwalił się setkami pozytywnych opinii, bogatym doświadczeniem i certyfikatami. Kiedy jednak przychodził czas nawiązania współpracy i przedstawienia przykładowych realizacji, zawsze czekało nas głębokie rozczarowanie.

W przypadku agencji Proadax proces realizacji zamówienia przebiegł zupełnie inaczej. Po pierwsze, nie musieliśmy prosić o próbki prac – od razu rzuciło nam się w oczy obszerne portfolio, a co ważniejsze, wszystkie zawarte w nim projekty okazały się solidne, nowoczesne i oryginalne.

Współpraca z Proadax to miły epizod, z którego jesteśmy dumni. Dziękujemy za cenne uwagi, wskazówki, pomoc techniczną oraz troskę o dobro klienta.

,
Łukasz Rożek

Zależało mi na stworzeniu witryny ukazującej moją firmę jako profesjonalną, ekspercką i nieznającą ograniczeń. Po kilku miesiącach z radością mogę stwierdzić, że Proadax podołał temu zadaniu. Zdziwiło mnie, że zlecenia przychodzące za pośrednictwem firmowej strony mogą przewyższyć te pozyskiwane w dotychczasowy sposób. Zaryzykowałem otwarcie się na nowoczesność i mówię to całkiem szczerze – to było małe wyzwanie dla Proadax, ale wielki krok dla mojej firmy!

,
JKNW Lider Support Team Tatiana Galińska

Jak zwykle praca z Adamem i jego Proadax.pl okazała się czystą przyjemnością. Szybko, konkretnie i profesjonalnie czyli tak jak lubię.

Adam dziękuję Ci. A wszystkim poszukującym profesjonalnej firmy polecam Proadax. Od 3 lat razem.

,
Prezes Zarządu Hubert Gawłowski

Firma Proadax Agencja Interaktywna wykonała dla naszej firmy strony www.sokinapojeheven.pl a także była odpowiedzialna za dokonanie zmian na stronach: www.sokigrante.pl i www.kghpolska.pl. Przedstawiono nam wiele propozycji, uwzględniając nasze uwagi. Podczas prac nad stronami byliśmy w ciągłym kontakcie z osobą odpowiedzialną za projekt a nasze prośby były na bieżąco realizowane. Jesteśmy zadowoleni z ostatecznego efektu, jaki wspólnie udało nam się osiągnąć.

Polecamy firmę Proadax Agencja Interaktywna wszystkich osobom zainteresowanym stworzeniem własnej stronie internetowej lub jej modyfikację. To profesjonalny i godny zaufania wykonawca.

,
Ivan Haško

Agencja Proadax to solidna firma, która bardzo dobrze dba o klienta. Pan Adam podchodzi do każdego zlecenia bardzo sumiennie i służy dobrą radą na każdym etapie projektu. Współpraca się układa bardzo dobrze. Proadax to nowoczesność, solidność i terminowość.

,
Kamil Nikliborc

Współpraca z Agencją Interaktywną Proadax to najlepszy wybór, jakiego mogłem dokonać. Pełen profesjonalizm, zrozumienie moich zamiarów oraz przeniesienie ich do wirtualnego świata – jestem przekonany, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Godne uwagi jest zaangażowanie Pana Adama, który nawet obecnie (rok po wykonaniu usługi) chętnie służy pomocą techniczną w obsłudze portalu.

Proadax to jedyna słuszna opcja dla przedstawicieli dużych korporacji, jak i właścicieli jednoosobowych działalności.

,
Wojciech Duda "Terra Geodezja"

Chciałbym serdecznie polecić Agencję Interaktywną “Proadax” do współpracy przy tworzeniu stron internetowych. Od początku współpracy mogłem liczyć na cenne uwagi, ciekawe pomysły oraz uwzględnienie moich sugestii w całym procesie powstawania strony. Pan Adam – właściciel firmy to osoba kompetentna i bardzo kreatywna.

Opracowany przez „Proadax” serwis firmowy spełnił wszelkie oczekiwania.

,
Agencja Interaktywna "Edios"

Działamy w branży, w której liczy się nowoczesność. Szukaliśmy firmy, która wyniesie nasz biznes na wyższy poziom i zaprezentuje nas światu jako zespół osób ambitnych i kreatywnych. Współpraca z agencją Proadax przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Stworzona strona internetowa jest nie tylko dynamiczna, ale też wyjątkowo skuteczna. Cenimy sobie dobry kontakt i rzetelną obsługę techniczną, na którą mogliśmy liczyć w czasie korzystania z usług firmy.

Jeszcze nie raz powierzymy swój sukces w ręce Proadax – bo to się po prostu opłaca!

,
Marek Kijowski "DJmaros"

Korzystałem z usług Agencji Interaktywnej PROADAX.pl polegających na zaprojektowaniu strony internetowej, wizytówek firmowych oraz ulotek reklamowych. Powyższe usługi miały charakter kompleksowy, gdyż rozpoczęły się od stworzenia wizji promocji planowanej przeze mnie działalności, przez przygotowanie projektów graficznych strony, ulotki i wizytówki, stanowiących spójną całość, kończąc na wydruku materiałów promocyjnych i stworzeniu strony www. Pomoc Agencji była bardzo duża, a kreatywność jej przedstawicieli spowodowała, że powstała ciekawa i interaktywna strona internetowa.

Agencja PROADAX.pl zajmuje się także bieżącym zarządzaniem moją stroną oraz jej pozycjonowaniem w Google, co już zaczęło przynosić pierwsze efekty.

Powyższą współpracę oceniam bardzo pozytywnie, gdyż zlecenie zostało wykonane sprawnie i terminowo, a cenne uwagi i innowacyjne pomysły Agencji z pewnością spowodowały, że powstałe strona i materiały reklamowe mają ciekawy i unikalny charakter. Dlatego mogę z czystym sumieniem polecić usługi Agencji Interaktywnej PORADAX.pl jako nie tylko rzetelnego, ale również bardzo kreatywnego wykonawcy.

,
Beata Bielesza-Piątek GABINET LOGOPEDYCZNY "MIŚ LOGUŚ"

P jak Profesjonalizm w każdym calu, R jak Radość tworzenia, O jak Organizacyjne zdolności, Odważne projekty, A jak Atrakcyjność oferty, D jak Dokładność wykonania,A jak Ambicja projektów, X jak faktor X, wyróżniający firmę spośród innych.

Cóż więcej można pisać, zadowolenie w 100% , ciekawe i oryginalne rozwiązania, wizualizacja własnych pomysłów, szybkość wykonania, doskonała współpraca, efekt końcowy rewelacyjny i najważniejsze, że można to wszystko załatwić u jednej osoby która zawsze doradzi i wspiera w działaniu. POLECAM.

,
Grzegorz Śliwa FORI-LEX

Od wiosny 2013 roku korzystam z usług Pana Adama CZOP. Wszelkie zlecenia realizowane są terminowo a końcowa cena usługi jest zgodna z przedstawioną na wstępie kalkulacją. Postawione z mej strony Wykonawcy usługi zadania i cele są w pełni zrealizowane. Jak dotąd nie wystąpiły żadne wady wydanego dzieła. Na wszelkie pytania i wątpliwości związane z funkcjonowaniem produktu otrzymuję natychmiastową odpowiedź lub pomoc techniczną. Polecam Pana Adama CZOP jako rzetelnego usługodawcę.

,
Kamil Nikliborc Profesjonalne Szkolenia

Firma ProAdax wykazała się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem podczas tworzenia naszej strony. Idealnie zrealizował wizję naszej własnej witryny w zadziwiająco krótkim czasie. Rzetelność i profesjonalne podejście do sprawy to tylko niektóre z zalet Pana Adama. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi się z innymi projektami.

,
Paweł Kot Evi-Med

Rekomenduję firmę ProAdax Zator jako solidną, wiarygodną w pełni przygotowaną do wykonania profesjonalnej strony internetowej. Firma ProAdax cechuje się kreatywnością, świetnym wyczuciem tematu, szybkim czasem realizacji – bardzo dobrze wsłuchują się i przenoszą na projekt sugestie klienta . Produkt finalny przerósł nasze oczekiwania. Współpracujemy już z firmą Pana Adama od prawie roku, wszystkie problemy techniczne są rozwiązywane prawie natychmiast – co jest dla nas bardzo ważne. Rekomendacja dotyczy wykonania strony internetowej wraz ze sklepem, oraz obsługą serwera.

,
Zespół Zarządzający "Passimed s.c."

Firma Proadax zaprojektowała i stworzyła dla nas stronę internetową. Przygotowanie i etapy prac przebiegały bardzo pomyślnie, a firma wykazała się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta. Mogliśmy liczyć również na pomoc i doradztwo we wdrożeniu i obsłudze strony.

Jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy i polecamy Firmę Proadax jako cennego partnera w biznesie i internecie.

,
Zakład rozbioru drobiu ECOTAL

Szukając osoby kompetentnej do stworzenia strony naszego zakładu kierowaliśmy się trzema zasadami: jakość wykonania, terminowość oraz cena. Mieliśmy szczęście spotkać na swojej drodze Pana Adama, który spełnił w 100 % nasze wymagania . Strona jaką stworzył jest na bardzo wysokim poziomie i wyróżniająca się oryginalnością, bardzo szybki termin realizacjo oraz co najważniejsze – cena adekwatna do jakości wykonania usługi. Z czystym sumieniem polecamy AGENCJĘ PROADAX.

,
Tatiana Galińska - Firma LIDER

Współpracę z Adamem oceniam bardzo wysoko. Przede wszystkim pragnę podkreślić profesjonalizm, szybkość reakcji i gotowość do zmian. Adam jest osobą bardzo kreatywną i cierpliwą , ciągle podrzucał mi nowe pomysły i propozycje. Z drugiej strony z otwartością podchodził do moich sugestii i poprawek. Świetnie nam się współpracowało przy tworzeniu nowej odsłony mojej strony i z pewnością nasza współpraca na tym się nie zakończy. Gorąco polecam firmę Proadax jako solidnego i sprawdzonego kontrahenta.

,
Katarzyna Stolarczyk

Firma Proadax wykonała dla mnie kompleksową usługę – sklep internetowy, kampanię reklamową oraz pozycjonowanie. Wszystko wykonane szybko, solidnie, zgonie z umową. Pan Adam jest osobą niespotykanie zorganizowaną, perfekcyjną, profesjonalną i doświadczoną. Proponuje bardzo ciekawe rozwiązania, chętnie służy pomocą w razie problemów. IDEALNA WSPÓŁPRACA:)

napisz do nas