proadax

Co znaczy Proadax?

Jesteśmy agencją interaktywną z Zatora. Świadczymy kompleksowe usługi internetowe i marketingowe. Choć brzmi standardowo, w rzeczywistości to przygoda, która ciągle nas zaskakuje. To podróż, która nigdy się nie kończy, a która z dnia na dzień rzuca nas w nowe, fantastyczne miejsca. Na przestrzeni lat mieliśmy przyjemność współpracować z setkami klientów z Krakowa, całej Polski, a nawet… spoza granic naszego kraju.

Przepis na sukces
Otrzymując nowe zlecenie, maksymalnie angażujemy się w jego realizację. Szukamy kreatywnych rozwiązań, badamy techniki Twojej konkurencji, wyciągamy wspólny pierwiastek, dodajemy szczyptę nowoczesności i voilà – otrzymujesz profesjonalną stronę internetową otwierającą szereg nowych, cennych dróg dla Twojego biznesu.
Pomyśl sam – każdego dnia przez Twoją firmę przewija się pewna liczba klientów. A co, jeśli tyle samo, lub nawet jeszcze więcej, czeka na Ciebie w internecie?
Wystarczy krótka analiza myślowa i dochodzisz do wniosku, że Twoje dochody mogą wzrosnąć o 100%!

Przyjemna wizja, prawda?

Twoje bezpieczeństwo – nasz priorytet
Powierzając wykonanie mobilnej strony www czy poprowadzenie kampanii reklamowej agencji Proadax, od razu wiesz ile na tym zyskasz. BEZPŁATNIE WYKONUJEMY analizę skuteczności planowanych działań, aby określić do jakiej liczby osób możesz dotrzeć. Jeśli wynik nie będzie satysfakcjonujący – po prostu będziesz mógł poszukać czegoś innego, bardziej wskazanego dla Twojej branży.

nowoczesne
Nowoczesność

Nowoczesne strony internetowe, nowoczesna identyfikacja wizualna – to klucz do Twojego sukcesu. Jeśli zaprezentujesz swoim klientom przestarzały towar, już więcej ich nie zobaczysz. Jeśli zapewnisz im profesjonalną obsługę na miarę XXI wieku – prawdopodobnie polecą Twoje usługi swoim znajomym, a firma zacznie rozwijać się w zawrotnym tempie.

kreatywne
Kreatywność

Uważamy, że nie ma czegoś takiego jak zły pomysł. Wiemy jednak, że zawsze istnieje pomysł jeszcze lepszy! Tak właśnie działamy – udoskonalamy Twoje koncepcje, aby maksymalnie zwiększyć ich skuteczność. Sposób działania pozostanie naturalny, ale jego wydajność wzrośnie wielokrotnie.

prestiż
Prestiż

Wielcy ludzie sukcesu pracują na swój prestiż konsekwentnie od samego początku. Im lepiej przygotujesz się na starcie, tym lepszy wynik uzyskasz na mecie. Zadbaj o profesjonalny wizerunek, a w niedalekiej przyszłości to inni będą brać przykład właśnie z Ciebie!

Wypracujesz z nami swój sukces jeśli zależy ci na:

Ten, kto nie idzie naprzód, tak naprawdę się cofa. Przedsiębiorcy zgodnie twierdzą, że podstawą solidnego biznesu jest ciągły rozwój. Podejmij więc wyzwanie i razem z zespołem Proadax zwiększ sprzedaż swojej firmy. Możliwości jest wiele. Najważniejsze, że wszystkie są skuteczne.

Czasy, kiedy lokalne firmy zajmowały niewielkie przestrzenie rynkowe, minęły. Teraz nawet osiedlowy sklep może rozpocząć sprzedaż internetową, obsługując tysiące klientów z Polski i ze świata. Przez lata uczyliśmy się technik dotarcia do pożądanej grupy osób w wirtualnym świecie. Chętnie wykorzystamy je przy pracy dla twojego biznesu.

Podziwiasz koncerny takie, jak Coca Cola, Samsung czy Apple? To giganci, których znają wszyscy. Pracując nad rozwojem własnej firmy, nie zapomnij o budowaniu wizerunku. Klienci znacznie bardziej ufają profesjonalistom i chętniej zostawiają u nich pieniądze.

Oferta Proadax obejmuje formy promocji oparte na modelu płatności za efekt. To gwarancja, dzięki której nie stracisz ani złotówki, ponieważ płatności naliczane są tylko przy osiągnięciu pożądanej akcji. Mówiąc wprost – albo zyskasz klientów, którzy opłacą koszty kampanii i przyczynią się do wzrostu sprzedaży, albo z twojej kieszeni nie wypłynie żadna gotówka.

Wielu przedsiębiorców popada w tzw. “błędne koło”. Z powodów oszczędnościowych sami zajmują się marketingiem, nie mając przez to czasu na realizację praktycznych usług firmy. Tym samym nie są w stanie w rzeczywisty sposób zwiększyć dochodów. Powierzając promocję nam, zajmiesz się realizacją zleceń i szybko zobaczysz przypływ gotówki.

Specjalizacje

KREACJA 100%
Programowanie / HTML5 + CSS3 80%
Projekty graficzne 90%
SEO / Pozycjonowanie / Copywriting 80%
Fotografia 97%
Marketing 80%
napisz do nas