Copywriting – czyli teksty sprzedażowe

Piszemy wszelkiego rodzaju teksty. Zaczynając od treści na strony internetowe, opisy produktów/usług, do katalogów czy ofert firmy. Tworzymy treści, które pracują 24/7 na Twój sukces.

Skuteczny content – najlepszy sprzedawca

Tekst prezentuje ofertę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Piszemy go raz, a on pracuje i pracuje. Dobry tekst będzie generował ruch praktycznie cały czas bez Twojej ingerencji.

Dlatego pracując nad tekstami, najpierw robimy gruntowną analizę Twojej firmy. Zastanawiamy się, kim jest Twój klient? Jakie ma potrzeby? Czym wyróżniasz się na tle konkurencji?

copywriting, pisanie tekstów, teksty na zamówienie, teksty które sprzedają, teksty na social media, teksty do postów

SEO copywriting

Nie bez znaczenia jest też wpływ publikowanych treści na pozycję strony (firmy) w wyszukiwarkach. Dlatego tak ważne jest, żeby każde słowo użyte na firmowej stronie internetowej czy w sklepie online było jednocześnie dostosowane do wymogów SEO oraz budziło zainteresowanie u odbiorcy.

Teksty, które sprzedają

Wiemy, że nic nie dzieje się na pstryknięcie palcem, a napisanie dobrego tekstu wymaga czasu.
Dlatego zawrzyjmy partnerski układ, w którym my pracujemy, pisząc unikalne treści, a Ty zajmujesz się dalszym rozwojem swojej firmy. Już dziś zapraszamy Cię do rozmowy o rozwiązaniach, które możemy wdrążyć w Twoich tekstach!

Chcę zadbać o teksty

Co mówią o nas klienci

Polecam firmę Proadax. 100% zadowolenia. Jest to profesjonalna firma pod każdym względem. Kontakt jest na bieżąco, wszelkie odpowiedzi na zapytania są udzielane w ekspresowym tempie. Można liczyć na pomoc w każdym momencie. Polecam z całego serca!!!

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.