Copywriting – czyli teksty sprzedażowe

Piszemy wszelkiego rodzaju teksty. Zaczynając od treści na strony internetowe, opisy produktów/usług, do katalogów czy ofert firmy. Tworzymy treści, które pracują 24/7 na Twój sukces.

Skuteczny content – najlepszy sprzedawca

Tekst prezentuje ofertę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Piszemy go raz, a on pracuje i pracuje. Dobry tekst będzie generował ruch praktycznie cały czas bez Twojej ingerencji.

Dlatego pracując nad tekstami, najpierw robimy gruntowną analizę Twojej firmy. Zastanawiamy się, kim jest Twój klient? Jakie ma potrzeby? Czym wyróżniasz się na tle konkurencji?

copywriting, pisanie tekstów, teksty na zamówienie, teksty które sprzedają, teksty na social media, teksty do postów

SEO copywriting

Nie bez znaczenia jest też wpływ publikowanych treści na pozycję strony (firmy) w wyszukiwarkach. Dlatego tak ważne jest, żeby każde słowo użyte na firmowej stronie internetowej czy w sklepie online było jednocześnie dostosowane do wymogów SEO oraz budziło zainteresowanie u odbiorcy.

Teksty, które sprzedają

Wiemy, że nic nie dzieje się na pstryknięcie palcem, a napisanie dobrego tekstu wymaga czasu.
Dlatego zawrzyjmy partnerski układ, w którym my pracujemy, pisząc unikalne treści, a Ty zajmujesz się dalszym rozwojem swojej firmy. Już dziś zapraszamy Cię do rozmowy o rozwiązaniach, które możemy wdrążyć w Twoich tekstach!

Chcę zadbać o teksty

prowadzenie social media, posty na Facebook

Co mówią o nas klienci

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Jesteśmy teraz dostępniDostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).