Foto / Wideo z drona

Wyjątkowe zdjęcie z drona

Fotografia i wideo z pomocą drona ma nieograniczone możliwości twórcze. Robiąc nim zdjęcie, czy film, nie trzeba martwić się o żadne ograniczenia dotyczące perspektywy. Powstające w ten sposób zdjęcia perfekcyjnie oddają charakter miejsca i to, co w nim najważniejsze. Dzięki elastyczności w ich używaniu, bez żadnego problemu możemy dostosować się do indywidualnych potrzeb.

Zdjęcia i wideo od licencjonowanych fotografów

Uznaje się, że aż 70% społeczeństwa stanowią wzrokowcy. Dlatego nic tak nie zwraca uwagi użytkownika, jak wysokiej jakości zdjęcia oraz nagrania. Dobrze wykonane nie tylko wzbudzają zaufanie do firmy, ale i są ważnym elementem przy budowaniu jej pozycji na rynku. W tym zakresie podchodzimy do zadania profesjonalnie – posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia.

sesje fotograficzne dronem, dron zator, dron kraków, dron wadowice

Klienci kupują głównie oczami

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju fotografii oraz wideo potrzebujesz, nasza agencja marketingowa Ci to zapewni. Wykonujemy również zdjęcia i nagrania między innymi:

  • wizerunkowe,
  • produktów,
  • wnętrz.

Pomagamy firmom z każdej branży i o każdych potrzebach.

Tutaj możesz sprawdzić nasze ostatnie realizacje zdjęć.
A TUTAj wideo.

Co mówią o nas klienci

Polecam firmę Proadax. 100% zadowolenia. Jest to profesjonalna firma pod każdym względem. Kontakt jest na bieżąco, wszelkie odpowiedzi na zapytania są udzielane w ekspresowym tempie. Można liczyć na pomoc w każdym momencie. Polecam z całego serca!!!

Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę przy projekcie sklepu internetowego. Wasza agencja wykonała niesamowitą pracę, dzięki której nasz sklep stał się nowoczesny i funkcjonalny.

Pragnę szczególnie podziękować P. Agnieszce za jej uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm, które sprawiły, że jako klient poczuliśmy się docenieni i obsłużeni na najwyższym poziomie. Jej zaangażowanie w budowanie pozytywnych relacji z klientami jest godne podziwu.

Dziękuje za zaangażowanie i kreatywność P. Szymona, który jako projektant stworzył piękny i estetyczny wygląd naszego sklepu.

Również P. Krzysztof zasługuje na wielkie uznanie. Jego umiejętności techniczne i precyzja w kodowaniu sprawiły, że nasz sklep działa płynnie i bez żadnych problemów.

Ostatni, ale nie mniej ważny, chciałbym podziękować P. Adamowi, prezesowi firmy.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą współpracę przy tworzeniu tego projektu.

Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.