Landing page

Landing page to tzw. „strona lądowania”, dzięki której jesteś w stanie pozyskać ważne dane potencjalnych klientów.

Po co mi landing page?

To prosta strona, która ma pomóc Ci osiągnąć konkretny cel: sprzedać dany produkt czy usługę, zachęcić do kontaktu, a także pomóc w obranej strategii marketingowej.

Strony lądowania powinny być łatwe i wygodne w użytkowaniu. Warto na nich umieścić ciekawe nagłówki, prosty formularz kontaktowy oraz wezwanie do działania.

 

tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów
tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów

Jak tworzymy landing page?

Najpierw robimy tzw. burzę mózgów i razem zastanawiamy się, co chciałbyś dzięki takiej stronie uzyskać. Następnie (gdy mamy obrany cel) wykonujemy makietę – czyli rozmieszczenie poszczególnych sekcji. Pozwala nam to, na dokładnie doprecyzowanie i przemyślenie układu poszczególnych elementów. Ma to ogromne znaczenie na późniejsze efekty.

Co dalej?

Wykonujemy projekt graficzny. Tworzymy unikalne, ciekawe grafiki, które zachęcają użytkownika do konkretnego działania. Ważne jest to, aby wszystko było przemyślane od A do Z!

Zainteresowany?

Obierzemy wspólny cel działania Zadzwoń!

Landing page – dla kogo?

Strony lądowania są dla każdego:

  • dla firm / osób, które potrzebują tylko stronę wizytówkową;
  • dla firm / osób, którym zależy na promocji konkretnego produktu / usługi;
  • dla firm/ osób, które chcą zebrać bazę kontaktów;
  • dla firm / osób, które prowadzą akcje marketingowe i chcą wspomóc swoje działania poprzez landing page.

Jakie strony typu landing page wykonujemy?

Poniżej znajdziesz kilka naszych ostatnich realizacji. Koniecznie je sprawdź!

tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów

Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Profesjonalna obsługa. Proadax wykonał dla nas stronę internetową oraz całościowo identyfikację wizualną (odświeżenie logo, materiały graficzne – wizytówki, papier firmowy, stopki maila, teczki i inne). Wszystko wykonane terminowo i z pełnym zaangażowanie. Polecamy.

Gorąco polecam 🙂 Bardzo profesjonalna współpraca. To firma, w której pracują osoby pełne pasji, zrozumienia, profesjonalni i przy tym bardzo mili. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.