Landing page

Landing page to tzw. „strona lądowania”, dzięki której jesteś w stanie pozyskać ważne dane potencjalnych klientów.

Po co mi landing page?

To prosta strona, która ma pomóc Ci osiągnąć konkretny cel: sprzedać dany produkt czy usługę, zachęcić do kontaktu, a także pomóc w obranej strategii marketingowej.

Strony lądowania powinny być łatwe i wygodne w użytkowaniu. Warto na nich umieścić ciekawe nagłówki, prosty formularz kontaktowy oraz wezwanie do działania.

 

tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów
tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów

Jak tworzymy landing page?

Najpierw robimy tzw. burzę mózgów i razem zastanawiamy się, co chciałbyś dzięki takiej stronie uzyskać. Następnie (gdy mamy obrany cel) wykonujemy makietę – czyli rozmieszczenie poszczególnych sekcji. Pozwala nam to, na dokładnie doprecyzowanie i przemyślenie układu poszczególnych elementów. Ma to ogromne znaczenie na późniejsze efekty.

Co dalej?

Wykonujemy projekt graficzny. Tworzymy unikalne, ciekawe grafiki, które zachęcają użytkownika do konkretnego działania. Ważne jest to, aby wszystko było przemyślane od A do Z!

Zainteresowany?

Obierzemy wspólny cel działania Zadzwoń!
bezpłatna konsultacja - proadax

Landing page – dla kogo?

Strony lądowania są dla każdego:

 • dla firm / osób, które potrzebują tylko stronę wizytówkową;
 • dla firm / osób, którym zależy na promocji konkretnego produktu / usługi;
 • dla firm/ osób, które chcą zebrać bazę kontaktów;
 • dla firm / osób, które prowadzą akcje marketingowe i chcą wspomóc swoje działania poprzez landing page.

Jakie strony typu landing page wykonujemy?

Poniżej znajdziesz kilka naszych ostatnich realizacji. Koniecznie je sprawdź!

tworzenie landing page, proste strony lądowania, strony do pozyskiwania leadów

Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Beata Celej

Wiedza, doświadczenie, szerokie spektrum działania, odpowiednie podejście do klienta oraz indywidualne skomasowane działania pozwalające sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających – składają się na wysoki PROFESJONALIZM firmy Proadax. Dziękuje za wysoki standard realizacji-tego oczekiwałam.

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Gomarco
Arkadiusz Kiszkagomarco.pl

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax , profesjonalne podejście do projektu , wstępna rozmowa , badanie potrzeb klienta , dalej wycena i propozycja projektu , duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki , połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam arkadiusz kiszka

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).