Drukowanie Materiałów reklamowych

Materiały reklamowe, mimo doby Internetu, to nadal doskonały sposób na promocję każdej firmy. Wbrew pozorom nie wystarczy stworzyć strony internetowej, czy sklepu online, by inni się dowiedzieli się o marce.

Kluczowy aspekt w budowaniu firmy!

Materiały reklamowe pozwalają zacieśniać więzi z obecnymi klientami, a także w naturalny sposób pozyskiwać kolejnych. Ten tradycyjny zabieg jest równie ważny.

 

materiały reklamowe, druk materiałów reklamowych, ulotki, wizytówki, banery, gadżety reklamowe
materiały reklamowe zator, ulotki zator, banery zator, wizytówki zator

Zadbamy o Twoją  identyfikację wizualną!

Klienci kupują oczami, głównie to wzrokowcy. Warto zadbać więc o spójność między stroną www, social media, a wszelkimi materiałami reklamowymi. Dzięki takim zabiegom marka staje się atrakcyjniejsza wizualnie, co z kolei ma wpływ na sprzedaż.

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór różnego rodzaju gadżetów reklamowych.

Wykonujemy:

 • wizytówki, ulotki, plakaty, kalendarze;
 • banery, flagi, ścianki, roll-upy;
 • naklejki, etykiety;
 • katalogi, broszury, teczki, długopisy;
 • menu, vouchery, certyfikaty.

Masz coś niestandardowego? Zadzwoń
bezpłatna konsultacja - proadax
Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Beata Celej

Wiedza, doświadczenie, szerokie spektrum działania, odpowiednie podejście do klienta oraz indywidualne skomasowane działania pozwalające sprostać wymaganiom nawet tych najbardziej wymagających – składają się na wysoki PROFESJONALIZM firmy Proadax. Dziękuje za wysoki standard realizacji-tego oczekiwałam.

Gomarco
Arkadiusz Kiszkagomarco.pl

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax , profesjonalne podejście do projektu , wstępna rozmowa , badanie potrzeb klienta , dalej wycena i propozycja projektu , duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki , połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam arkadiusz kiszka

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).