Tworzenie Portali internetowych

Portal internetowy, można powiedzieć, to znacznie bardziej rozbudowana strona internetowa z większą ilością funkcji. Wykonujemy różnego rodzaju portale (od informacyjnych i tematycznych po ogłoszeniowe i aukcyjne).

Jak wykonujemy portal internetowy?

Zaczynamy od projektu graficznego strony głównej. Następnie, po Twojej akceptacji, zaczynamy kodowanie. Zwracamy szczególną uwagę na łatwość i intuicyjność w obsłudze.
Po zakończeniu prac nad portalem internetowym przeprowadzimy dla Ciebie szkolenie online. Pokażemy jak go obsługiwać, dodawać ogłoszenia, usuwać lub edytować.

tworzenie-stron-internetowych-dla-nieruchomości-katowice

Jakie korzyści przynosi portal internetowy?

  • Dostępność 24/7 – zdobywasz większą liczbę klientów;
  • Wsparcie dla sprzedaży – możesz wykorzystać portal do promocji i sprzedaży;
  • Budowanie społeczności – dzięki czemu wzrasta zaangażowanie i lojalność użytkowników.

Portal internetowy sprawdzi się dla wielu branż. Od e-commerce, turystyki, edukacji, po branże nieruchomości.

Zapraszamy do kontaktu! 

Co mówią o nas klienci

Gorąco polecam 🙂 Bardzo profesjonalna współpraca. To firma, w której pracują osoby pełne pasji, zrozumienia, profesjonalni i przy tym bardzo mili. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Profesjonalna obsługa. Proadax wykonał dla nas stronę internetową oraz całościowo identyfikację wizualną (odświeżenie logo, materiały graficzne – wizytówki, papier firmowy, stopki maila, teczki i inne). Wszystko wykonane terminowo i z pełnym zaangażowanie. Polecamy.

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.