Projekty graficzne

Oprawa graficzna to ważny aspekt w budowaniu firmy. Spójność między stroną internetową/ e-sklepem, materiałami reklamowymi (ulotki, wizytówki, plakaty etc.) i grafikami na social media to istotna sprawa.

Projekty graficzne dlaczego są ważne?

Klienci kupują produkty czy usługi oczami. Dane kolory, konkretne elementy
– to z nimi prędzej lub później będziesz kojarzony.

Dlatego tak kluczowe jest to, aby każdy projekt graficzny był przemyślany, dostosowany do odpowiedniej grupy/branży, posiadał te same składowe, a także wpasowywał się w aktualne trendy.

 

 

Stwórz spójną identyfikację wizualną!

Tworzymy różnego rodzaju grafiki. Od samego początku stawiamy na jakość projektu i jego estetykę. Zajmujemy się identyfikacją wizualną od A do Z. Zaczynając od logo i strony internetowej, kończąc na wizytówkach oraz ulotkach.

Projektujemy materiały pod strony www, a także pod druk (inne wytyczne).

Wykonujemy projekty graficzne:

 • logo;
 • stron, sklepów i portali internetowych;
 • grafik na social media (szablony do postów, zdjęcia w tle, profilowe etc.);
 • wszelkich materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki, banery, teczki, plakaty itd.);
 • infografik.

Wszystkie przygotowane przez nas projekty graficzne, również drukujemy. 

Poniżej znajdziesz przykład jednej z naszych realizacji, w której zadbaliśmy o pełną identyfikację.

Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Tomasz Motylewskispawanie.com

Firma Proadax w sposób bardzo sumienny wykonuje wszelkie zlecenia. Klient informowany jest na bieżąco o przebiegu prac oraz ich planowanym zakończeniu. Posiada wszelką niezbędna wiedzę która gwarantuje realizację najbardziej złożonych projektów. Dodam iż zlecaliśmy dodatkowo projekty graficzne z których jesteśmy bardzo zadowoleni. Z czystym sumieniem polecamy firmę PROADAX !!!

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótceNiedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).