Projekty graficzne

Oprawa graficzna to ważny aspekt w budowaniu firmy. Spójność między stroną internetową/ e-sklepem, materiałami reklamowymi (ulotki, wizytówki, plakaty etc.) i grafikami na social media to istotna sprawa.

Projekty graficzne dlaczego są ważne?

Klienci kupują produkty czy usługi oczami. Dane kolory, konkretne elementy
– to z nimi prędzej lub później będziesz kojarzony.

Dlatego tak kluczowe jest to, aby każdy projekt graficzny był przemyślany, dostosowany do odpowiedniej grupy/branży, posiadał te same składowe, a także wpasowywał się w aktualne trendy.

 

 

Stwórz spójną identyfikację wizualną!

Tworzymy różnego rodzaju grafiki. Od samego początku stawiamy na jakość projektu i jego estetykę. Zajmujemy się identyfikacją wizualną od A do Z. Zaczynając od logo i strony internetowej, kończąc na wizytówkach oraz ulotkach.

Projektujemy materiały pod strony www, a także pod druk (inne wytyczne).

Wykonujemy projekty graficzne:

  • logo;
  • stron, sklepów i portali internetowych;
  • grafik na social media (szablony do postów, zdjęcia w tle, profilowe etc.);
  • wszelkich materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki, banery, teczki, plakaty itd.);
  • infografik.

Wszystkie przygotowane przez nas projekty graficzne, również drukujemy. 

Poniżej znajdziesz przykład jednej z naszych realizacji, w której zadbaliśmy o pełną identyfikację.

Nasze portfolio

Ostatnie realizacje

Co mówią o nas klienci

Profesjonalna obsługa. Proadax wykonał dla nas stronę internetową oraz całościowo identyfikację wizualną (odświeżenie logo, materiały graficzne – wizytówki, papier firmowy, stopki maila, teczki i inne). Wszystko wykonane terminowo i z pełnym zaangażowanie. Polecamy.

Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę przy projekcie sklepu internetowego. Wasza agencja wykonała niesamowitą pracę, dzięki której nasz sklep stał się nowoczesny i funkcjonalny.

Pragnę szczególnie podziękować P. Agnieszce za jej uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm, które sprawiły, że jako klient poczuliśmy się docenieni i obsłużeni na najwyższym poziomie. Jej zaangażowanie w budowanie pozytywnych relacji z klientami jest godne podziwu.

Dziękuje za zaangażowanie i kreatywność P. Szymona, który jako projektant stworzył piękny i estetyczny wygląd naszego sklepu.

Również P. Krzysztof zasługuje na wielkie uznanie. Jego umiejętności techniczne i precyzja w kodowaniu sprawiły, że nasz sklep działa płynnie i bez żadnych problemów.

Ostatni, ale nie mniej ważny, chciałbym podziękować P. Adamowi, prezesowi firmy.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą współpracę przy tworzeniu tego projektu.

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.