Prowadzenie social mediów

Prowadzimy profile na Facebooku i Instagramie. Dbamy o teksty, grafiki i relacje. Publikujemy spójne ze sobą treści dostosowane do danej grupy docelowej.

Kreatywnie, profesjonalnie i skutecznie

Tworzymy zróżnicowane treściedukujące, angażujące, zmniejszające dystans by zyskać jak najszersze zasięgi. „Lekkie pióro” copywritera i dopasowane kreacje graficzne przyciągną obserwujących, którzy z czasem mogą przekształcić się w kupujących.

Fanpage to fantastyczne miejsce do dzielenia się nowościami, organizowania konkursów oraz budowania społeczności świadomych i zaangażowanych konsumentów.

prowadzenie social media agencja reklamowa, agencja interaktywna, prowadzenie facebooka, prowadzenie instagrama
prowadzenie social media agencja reklamowa, agencja interaktywna, prowadzenie facebooka, prowadzenie instagrama

26 milionów okazji

Nikła obecność  lub – co gorsza – nieobecność marki w mediach społecznościowych przekreśla szanse Twojego biznesu na dotarcie do blisko 26 mln Polaków! Tak, ponad 68% populacji naszego kraju korzysta z tej formy rozrywki regularnie. Całkiem sporo, prawda?

Daj się znaleźć!

Jeśli cierpisz na permanentny brak czasu lub po prostu nie czujesz się dobrze w prowadzeniu social media – zgłoś się do nas!  Twoja strona biznesowa w mediach społecznościowych zyska 4-6 postów miesięcznie, to 1-2 wpisy na tydzień. Profil firmy zacznie prezentować wartościowy content. Zdobędziesz pozycję eksperta w swojej branży. Przyciągniesz tym nowych odbiorców, zbudujesz mocne relacje z obecnymi klientami, a z czasem uzyskasz lepsze wyniki konwersji.

Nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy?

prowadzenie social media, posty na Facebook

Co mówią o nas klienci

Agnieszka Batekbatekhome.pl

Świetna agencja!!
Potrzebowałam kogoś, kto zajmie się wizerunkiem mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do tematu i realizacji.
A Pan Adam bardzo sympatyczny człowiek, baaardzo cierpliwy 🙂 umiejący słuchać i potrafiący umiejętnie dopasować szereg możliwości do potrzeb klienta. Co niewątpliwie jest kluczem do efektywnej współpracy. Jednym słowem Fachowy personel na 5+
Polecam

Jacek Kurzakvillakrolewiec.pl

Współpraca z agencją Proadax przebiegała wzorcowo, wszystkie pomysły zostały zrealizowane, a nawet wykraczały poza określone ramy, za co dodałbym szóstą gwiazdkę. Szybka – profesjonalna obsługa. Dziękuję panu Adamowi.

Gomarco
Arkadiusz Kiszkagomarco.pl

Jestem kolejnym zadowolonym klientem firmy Proadax , profesjonalne podejście do projektu , wstępna rozmowa , badanie potrzeb klienta , dalej wycena i propozycja projektu , duża cierpliwość przy wprowadzaniu zmian. Zwrócę też uwagę iż mogłem liczyć na podsunięcie ciekawych pomysłów ze strony firmy proadax. Mogłem liczyć na pakietowe wykonanie stronki , połączenie elementów takich jak google, facebook , youtube i cała reszta. Termin zachowany i cena zaproponowana za serwis była atrakcyjna. Serdecznie podziękowania dla Pana Adama i team’u Proadax 🙂 pozdrawiam arkadiusz kiszka

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).