Prowadzenie social mediów

Prowadzimy profile na Facebooku i Instagramie. Dbamy o teksty, grafiki i relacje. Publikujemy spójne ze sobą treści dostosowane do danej grupy docelowej.

Kreatywnie, profesjonalnie i skutecznie

Tworzymy zróżnicowane treściedukujące, angażujące, zmniejszające dystans by zyskać jak najszersze zasięgi. „Lekkie pióro” copywritera i dopasowane kreacje graficzne przyciągną obserwujących, którzy z czasem mogą przekształcić się w kupujących.

Fanpage to fantastyczne miejsce do dzielenia się nowościami, organizowania konkursów oraz budowania społeczności świadomych i zaangażowanych konsumentów.

prowadzenie social media agencja reklamowa, agencja interaktywna, prowadzenie facebooka, prowadzenie instagrama
prowadzenie social media agencja reklamowa, agencja interaktywna, prowadzenie facebooka, prowadzenie instagrama

26 milionów okazji

Nikła obecność  lub – co gorsza – nieobecność marki w mediach społecznościowych przekreśla szanse Twojego biznesu na dotarcie do blisko 26 mln Polaków! Tak, ponad 68% populacji naszego kraju korzysta z tej formy rozrywki regularnie. Całkiem sporo, prawda?

Daj się znaleźć!

Jeśli cierpisz na permanentny brak czasu lub po prostu nie czujesz się dobrze w prowadzeniu social media – zgłoś się do nas!  Twoja strona biznesowa w mediach społecznościowych zyska 4-6 postów miesięcznie, to 1-2 wpisy na tydzień. Profil firmy zacznie prezentować wartościowy content. Zdobędziesz pozycję eksperta w swojej branży. Przyciągniesz tym nowych odbiorców, zbudujesz mocne relacje z obecnymi klientami, a z czasem uzyskasz lepsze wyniki konwersji.

Nie wiesz, który pakiet będzie dla Ciebie najlepszy?

Co mówią o nas klienci

Rafał Mrowiecan-kom.pl

Naszym zleceniem dla Agencji Interaktywnej PROADAX było zbudowanie nowego serwisu internetowego. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwe zadanie z racji specyfiki branży i produktu. Agencja w ramach współpracy na potrzeby serwisu wykonała sesje zdjęciową, a także nakręciliśmy wspólnie spot reklamowy. Byliśmy bardzo mile zaskoczeni profesjonalną i kompleksową obsługą. Kreatywność oraz terminowość to cechy, które wyróżniają Proadax. Począwszy od prac graficznych przez programowanie, wdrożenie, aż po szkolenie z obsługi serwisu współprace cechował bardzo dobry i szybki kontakt z zespołem. Kolejnym atrybutem firmy jest umiejętność słuchania i orientacja na rzeczywiste potrzeby zamawiającego. Nasze zlecenie zostało zrealizowane w 100% zgodnie z naszymi oczekiwaniami. To nie koniec wspólnych działań.Zdecydowanie polecam Agencje Proadax! To solidny i twórczy Partner dla Waszych projektów reklamowych.

Firma Proadax była odpowiedzialna za projekt , stworzenie i wdrożenie naszej nowej strony internetowej. Pragniemy podkreślić, że współpraca przebiegała wzorowo a wszelkie nasze sugestie zostały uwzględnione. Pragniemy podziękować całemu zespołowi za cenne wskazówki i uwagi. W szczególności dziękujemy Panu Szymonowi za niezwykle trafne projekty graficzne oraz Panu Adamowi za sprawną komunikację i czujne oko. Zapewne będziemy mieli przyjemność współpracować podczas innych naszych projektów. Tak trzymać, Panowie 🙂

Agnieszka Batekbatekhome.pl

Świetna agencja!!
Potrzebowałam kogoś, kto zajmie się wizerunkiem mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam.
Jestem bardzo zadowolona z obsługi, profesjonalne podejście do tematu i realizacji.
A Pan Adam bardzo sympatyczny człowiek, baaardzo cierpliwy 🙂 umiejący słuchać i potrafiący umiejętnie dopasować szereg możliwości do potrzeb klienta. Co niewątpliwie jest kluczem do efektywnej współpracy. Jednym słowem Fachowy personel na 5+
Polecam

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.