Spoty reklamowe, wideo marketing

Misją naszej firmy jest pokazać Ci, jak wykorzystać materiały video w celu promocji Twojej firmy. Nadszedł czas, byś uwolnił siłę tkwiącą w dobrze zrealizowanych filmach, na swoją korzyść. To moment, by stworzyć przemyślane, chwytające za serce produkcje, które wniosą Twoją relację z klientem na nowy, znacznie bliższy poziom.

Nowoczesny charakter strony www!

Materiały wideo obecnie królują w Internecie. To najlepszy format treści. Jest on znacznie bardziej interesujący niż standardowy tekst. To właśnie krótkie filmy nadają nowoczesnego charakteru strony www czy e-sklepu.

Nagrywamy wideo – od czego zaczynamy?

Najpierw wymyślamy konkretną strategię (inne wideo umieścimy na stronach www, a inne na Facebook’u i Instagram’ie). Możesz dostarczyć nam już wcześniej nagrany materiał do zmontowania lub to my wykonamy nagrywki. Dodamy muzykę i animacje. Posiadamy również zespół lektorów.

Jak działamy?

Tworzymy zarówno krótkie, jak i długie spoty reklamowe, teledyski, czy filmy pokazujące firmę oraz zespół. Dostarczamy profesjonalnie zmontowany materiał, który wykorzystasz na eventach, spotkaniach biznesowych, internecie lub social media.

Kilka z naszych ostatnich realizacji znajdziesz w zakładce Realizacje.

 

Gotowy?

Nagrywki za 3..2.. 1 START! Zadzwoń

Co mówią o nas klienci

Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.

Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę przy projekcie sklepu internetowego. Wasza agencja wykonała niesamowitą pracę, dzięki której nasz sklep stał się nowoczesny i funkcjonalny.

Pragnę szczególnie podziękować P. Agnieszce za jej uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm, które sprawiły, że jako klient poczuliśmy się docenieni i obsłużeni na najwyższym poziomie. Jej zaangażowanie w budowanie pozytywnych relacji z klientami jest godne podziwu.

Dziękuje za zaangażowanie i kreatywność P. Szymona, który jako projektant stworzył piękny i estetyczny wygląd naszego sklepu.

Również P. Krzysztof zasługuje na wielkie uznanie. Jego umiejętności techniczne i precyzja w kodowaniu sprawiły, że nasz sklep działa płynnie i bez żadnych problemów.

Ostatni, ale nie mniej ważny, chciałbym podziękować P. Adamowi, prezesowi firmy.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą współpracę przy tworzeniu tego projektu.

Profesjonalna obsługa. Proadax wykonał dla nas stronę internetową oraz całościowo identyfikację wizualną (odświeżenie logo, materiały graficzne – wizytówki, papier firmowy, stopki maila, teczki i inne). Wszystko wykonane terminowo i z pełnym zaangażowanie. Polecamy.

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.