Sprawdzony Hosting

Decydując się na stronę internetową, trafisz na pojęcia takie jak domena, hosting czy certyfikat SSL. Te usługi potrzebne są, aby strona www, była dostępna w sieci.

Co to jest hosting WWW?

Hosting to wydzielona przestrzeń na serwerze, na której umieszczony jest kod strony www i wszystkie treści, które się na niej znajdują.

Hosting może służyć również do utrzymywania firmowej poczty e-mail.

Domena, certyfikat SSL

Domena to adres internetowy, składający się z Twojej nazwy oraz rozszerzenia (np. “.pl”, “.com.pl” itd). Certyfikat SSL umożliwia nawiązanie bezpiecznego połączenia między odwiedzającym a Twoją stroną internetową.

zniżka na hosting od Proadax
hosting, usługi hostingowe

Czy możesz liczyć na pomoc?

Pewne kwestie związane z obsługą konta hostingowego mogą być dla Ciebie trudne lub niejasne, zwłaszcza na początku. Możesz potrzebować wsparcia w początkowej konfiguracji serwera, zmianie ustawień lub wytłumaczenia w zrozumiały i przystępny sposób zagadnień związanych z działaniem usługi.

Współpracujemy ze sprawdzonym dostawcą hostingu (kliknij TUTAJ), z którym razem zapewnimy Ci pomocny i kompetentny support.

20% rabatu na hosting

Skorzystaj z naszego kodu rabatowego, który obniża cenę hostingu w pierwszym roku!
Chcę to!

Co mówią o nas klienci

Chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalną współpracę przy projekcie sklepu internetowego. Wasza agencja wykonała niesamowitą pracę, dzięki której nasz sklep stał się nowoczesny i funkcjonalny.

Pragnę szczególnie podziękować P. Agnieszce za jej uprzejmość, cierpliwość i profesjonalizm, które sprawiły, że jako klient poczuliśmy się docenieni i obsłużeni na najwyższym poziomie. Jej zaangażowanie w budowanie pozytywnych relacji z klientami jest godne podziwu.

Dziękuje za zaangażowanie i kreatywność P. Szymona, który jako projektant stworzył piękny i estetyczny wygląd naszego sklepu.

Również P. Krzysztof zasługuje na wielkie uznanie. Jego umiejętności techniczne i precyzja w kodowaniu sprawiły, że nasz sklep działa płynnie i bez żadnych problemów.

Ostatni, ale nie mniej ważny, chciałbym podziękować P. Adamowi, prezesowi firmy.

Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim za wspaniałą współpracę przy tworzeniu tego projektu.

Gorąco polecam 🙂 Bardzo profesjonalna współpraca. To firma, w której pracują osoby pełne pasji, zrozumienia, profesjonalni i przy tym bardzo mili. Wszystko zgodnie z ustaleniami. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Polecamy współpracę z tą firmą. Wykonywali dla nas sklep internetowy w branży drzewnej. Wszystko wykonane zgodnie z wytycznymi, pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Myślę, że niebawem odezwiemy się znowu, w celu wykonania sklepu na rynek zagraniczny. Serdecznie polecam i pozdrawiam!

Bądźmy w kontakcie

Zapisz się do naszego newslettera

Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw numer, oddzwonimy
do Ciebie.