Adventure No Limits

Niniejsza realizacja to gratka dla miłośników dalekich wypraw i przygód w otoczeniu dzikiej przyrody. Wszystko za sprawą nowo powstałego projektu AdventureNoLimits, którego właścicielem jest firma Riviia z Bierunia w woj. śląskim.

Przedsięwzięcie obejmuje organizację offroadu i innych aktywności w rożnych miejscach globu oraz współpracę z markami, które potrzebują nietuzinkowych materiałów promocyjnych. Z kolei rola Proadax w tej realizacji polegała na opracowaniu serwisu www, spotu reklamowego i logo Bieruń.

Takie zlecenia to zawsze wyzwanie, a zarazem przygoda, ponieważ można podziwiać piękne krajobrazy oraz poznać ludzi, których nazwalibyśmy po prostu „open-minded”. Dlatego przy projektowaniu postawiliśmy na responsywny onepage, który świetnie wpisuje się w aktualne trendy tworzenia stron www Bieruń. Bazą serwisu są niesamowite fotografie stockowe oraz materiały wideo, które wyzwalają lawinę pozytywnych emocji. Stosując slider, czyli karuzelę przewijającą zdjęcia, uzyskaliśmy doskonały efekt, który promuje kolejne, skrolowane sekcje witryny, pokrótce objaśniając cele i zasady projektu. Dodając wideo w tle z inspirującymi ujęciami, nadaliśmy stronie dynamiki. A to z pewnością zostanie docenione przez potencjalnych uczestników wyjazdów oraz partnerów biznesowych.

Serwis został wykonany w technologii Responsive Web Design, co znacznie ułatwia jego wyświetlanie na dowolnym urządzeniu mobilnym i przekłada się na znacznie lepsze UI/UX. Kwestię kontaktu rozwiązaliśmy za pomocą funkcjonalnego formularza kontaktowego. Natomiast integracja witryny z Social Media (YouTube, FB, Insta) umożliwi zbudowanie aktywnej społeczności oraz nawiązanie relacji z sympatykami wypraw i offroadu.

Ponadto, na potrzeby projektu wykonaliśmy kilka wariantów logo, które jasno wskazuje, jaki jest cel wyjazdu, dzięki czemu będzie silnym ogniwem identyfikacji wizualnej. Z kolei opracowanie nieszablonowego spotu reklamowego Bieruń niewątpliwie przyczyni się do sukcesu marketingowego projektu.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.