Opis realizacji

Podobnie jak nasz klient Agro-Bis, staramy się zawsze odpowiadać na potrzeby zleceniodawców. Projektując strony, wprowadzamy takie udogodnienia i funkcjonalności, które mają za zadanie ułatwić pracę naszych klientów, a także pokazać ich witryny z jak najlepszej strony.  Nie inaczej było i tym razem.

Nasze prace rozpoczęliśmy od przygotowania spotu wideo, będącego filmową wizytówką firmy, a zarazem elementem dynamizującym samą witrynę. Dodatkowo wykonaliśmy sesję fotograficzną ukazującą zarówno pracowników i pomieszczenia firmy, jak i produkty oferowane przez Agro-Bis.

Dzięki tym zabiegom powstała nowoczesna witryna, która wzbogaca strony internetowe Mielec. Funkcjonalnością, na której zależało klientowi, było dodanie zakładki aktualności. Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu (CMS), klient bez większego problemu będzie mógł nim zarządzać i dodawać kolejne firmowe newsy. Na prośbę klienta serwis zintegrowaliśmy również z firmowymi profilami social mediowymi.

Ponieważ Agro-Bis to producent części do maszyn rolniczych i akcesoriów rolniczych, zarekomendowaliśmy połączenie witryny ze sklepem internetowym. To idealne rozwiązanie dla firm prowadzących swoje działania i promujących produkty w Internecie. Co więcej, pozwala ono na szybkie dotarcie kupujących do oferty, a firmie na realizację założonych celów sprzedażowych.

Otrzymane referencje

Agro - Bis

By Agro - Bis, agro-bis.eu -

Wszystko na 5. Polecamy!