Agro Bis

Podobnie jak nasz klient Agro-Bis, staramy się zawsze odpowiadać na potrzeby zleceniodawców.

Projektując strony, wprowadzamy takie udogodnienia i funkcjonalności, które mają za zadanie ułatwić pracę naszych klientów, a także pokazać ich witryny z jak najlepszej strony.  Nie inaczej było i tym razem.

Nasze prace rozpoczęliśmy od przygotowania spotu wideo, będącego filmową wizytówką firmy, a zarazem elementem dynamizującym samą witrynę. Dodatkowo wykonaliśmy sesję fotograficzną ukazującą zarówno pracowników i pomieszczenia firmy, jak i produkty oferowane przez Agro-Bis.

Dzięki tym zabiegom powstała nowoczesna witryna, która wzbogaca strony internetowe Mielec. Funkcjonalnością, na której zależało klientowi, było dodanie zakładki aktualności. Dzięki łatwemu w obsłudze panelowi administracyjnemu (CMS), klient bez większego problemu będzie mógł nim zarządzać i dodawać kolejne firmowe newsy. Na prośbę klienta serwis zintegrowaliśmy również z firmowymi profilami social mediowymi.

 

Ponieważ Agro-Bis to producent części do maszyn rolniczych i akcesoriów rolniczych, zarekomendowaliśmy połączenie witryny ze sklepem internetowym. To idealne rozwiązanie dla firm prowadzących swoje działania i promujących produkty w Internecie. Co więcej, pozwala ono na szybkie dotarcie kupujących do oferty, a firmie na realizację założonych celów sprzedażowych.

Referencje

Wszystko na 5. Polecamy!

Agro Bis

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.