Akademia Gool Warszawa

Piłkarskie talenty nie rodzą się w blasku fleszy, ale kształtują się tam, gdzie działają akademie sportowe dla dzieci. Przyszłe gwiazdy sportu mają obecnie 6-7 lat i już ciężko trenują, aby kiedyś dorównać Robertowi Lewandowskiemu. Dlatego nasz Klient, Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza Gool z Warszawy, zlecił nam wykonanie serwisu internetowego, który pozwoli przyciągnąć nowych adeptów futbolu oraz wesprzeć ich na wczesnym etapie drogi do sukcesu.

 

Tworzenie stron www Warszawa dla Klientów sportowych wymaga specjalnego podejścia – to świat emocji, rywalizacji i… dobrej zabawy. W związku z tym, w serwisie nie brakuje motywów piłkarskich oraz informacji o rozgrywkach, naborach czy ważnych wydarzeniach. Wszystko oprawiano przyjemną grafiką, która sprawia wrażenie dynamicznej i pobudzającej do działania. Na uwagę zasługują animowane favikony kontaktowe, oryginalne tło, a także złote menu i etykiety wpisów informacyjnych wskazujących na zwycięstwo.

Dużym atutem witryny, opartej na platformie WordPress, jest zastosowanie rozwiązań poprawiających ergonomię. To przede wszystkim technologia RWD przyjazna ekranom urządzeń mobilnych, jak również „pływające menu” oraz „back to the top button”, w skrócie: lepsza nawigacja oraz UI/UX. Użytkownik, rodzic młodego talentu, znajdzie w serwisie wiele praktycznych sekcji, w tym unikalny kalendarz wydarzeń, którego zawartość można pobrać ze strony www Warszawa. Oczywiście nie pominięto zakładki z multimediami, gdzie znajduje się galeria zdjęć i video z różnych eventów. Co więcej, strony internetowe Warszawa to również system zapisów dla nowych uczniów akademii. Efekt? Oszczędność czasu oraz mniej formalności zarówno po stronie rodzica, jak i klubu.

 

Nowoczesną promocję oraz działania z zakresu e-marketingu umożliwiają dedykowane integracje z FB, Insta i YouTube (plus feed z YT). Social media w sporcie mają wielką moc, więc właściwie prowadzone przyniosą wiele korzyści dla akademii. Za szybką komunikację odpowiada moduł LiveChat FB Messenger, natomiast zwolennicy tradycyjnej formy nawiązania kontaktu mogą skorzystać z formularza kontaktowego – czytelnego i łatwego w obsłudze. Z kolei integracja z Google Maps pozwala na wyznaczenie trasy i szybszą lokalizację siedziby akademii oraz jej oddziałów w okolicach Warszawy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.