Opis realizacji

Piłkarskie talenty nie rodzą się w blasku fleszy, ale kształtują się tam, gdzie działają akademie sportowe dla dzieci. Przyszłe gwiazdy sportu mają obecnie 6-7 lat i już ciężko trenują, aby kiedyś dorównać Robertowi Lewandowskiemu. Dlatego nasz Klient, Klub Sportowy Akademia Młodego Piłkarza Gool z Warszawy, zlecił nam wykonanie serwisu internetowego, który pozwoli przyciągnąć nowych adeptów futbolu oraz wesprzeć ich na wczesnym etapie drogi do sukcesu.

Tworzenie stron www Warszawa dla Klientów sportowych wymaga specjalnego podejścia – to świat emocji, rywalizacji i… dobrej zabawy. W związku z tym, w serwisie nie brakuje motywów piłkarskich oraz informacji o rozgrywkach, naborach czy ważnych wydarzeniach. Wszystko oprawiano przyjemną grafiką, która sprawia wrażenie dynamicznej i pobudzającej do działania. Na uwagę zasługują animowane favikony kontaktowe, oryginalne tło, a także złote menu i etykiety wpisów informacyjnych wskazujących na zwycięstwo.

Dużym atutem witryny, opartej na platformie WordPress, jest zastosowanie rozwiązań poprawiających ergonomię. To przede wszystkim technologia RWD przyjazna ekranom urządzeń mobilnych, jak również „pływające menu” oraz „back to the top button”, w skrócie: lepsza nawigacja oraz UI/UX. Użytkownik, rodzic młodego talentu, znajdzie w serwisie wiele praktycznych sekcji, w tym unikalny kalendarz wydarzeń, którego zawartość można pobrać ze strony www Warszawa. Oczywiście nie pominięto zakładki z multimediami, gdzie znajduje się galeria zdjęć i video z różnych eventów. Co więcej, strony internetowe Warszawa to również system zapisów dla nowych uczniów akademii. Efekt? Oszczędność czasu oraz mniej formalności zarówno po stronie rodzica, jak i klubu.

Nowoczesną promocję oraz działania z zakresu e-marketingu umożliwiają dedykowane integracje z FB, Insta i YouTube (plus feed z YT). Social media w sporcie mają wielką moc, więc właściwie prowadzone przyniosą wiele korzyści dla akademii. Za szybką komunikację odpowiada moduł LiveChat FB Messenger, natomiast zwolennicy tradycyjnej formy nawiązania kontaktu mogą skorzystać z formularza kontaktowego – czytelnego i łatwego w obsłudze. Z kolei integracja z Google Maps pozwala na wyznaczenie trasy i szybszą lokalizację siedziby akademii oraz jej oddziałów w okolicach Warszawy.