Akademia Uśmiechu

Z radością prezentujemy naszą kolejną realizację - stronę internetową dla Akademii Uśmiechu w Andrychowie. Jest to organizacja edukacyjna, oferującą szeroki wachlarz zajęć pozalekcyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Naszym celem było zaprojektowanie i stworzenie funkcjonalnej strony, która skutecznie zaprezentuje ofertę i wartości Akademii, oraz przyciągnie uwagę odwiedzających. Projekt graficzny strony głównej został przez nas starannie dopasowany do dwóch pozostałych stron należących do Akademii. Mowa tutaj o Przedszkolu Mały Bystrzak oraz o Klubie Malucha Bystrzaczek, które razem miały tworzyć spójną całość.

Na stronie znajduje się kompleksowa oferta Akademii Uśmiechu, która zawiera szczegółowe informacje na temat poszczególnych zajęć dla dzieci, wraz z ich cenami oraz harmonogramem, w jakie dni i w jakich godzinach się one odbywają. Interaktywne dane adresowe umożliwiają łatwy i szybki kontakt z administracją placówki, a integracja z Google Maps pozwala na sprawne zaplanowanie trasy dojazdu do siedziby.

Zaimplementowaliśmy także intuicyjny formularz kontaktowy, który pozwala na szybkie i bezproblemowe zapisanie dziecka na poszczególne zajęcia, które nas zainteresują. Skontaktowanie się z Pracownikami Akademii Uśmiechu jest teraz prostsze niż kiedykolwiek wcześniej! Dodatkowo strona została wzbogacona o moduł aktualności, który umożliwia publikację najnowszych informacji, wydarzeń i promocji w Akademii. To prosty sposób na poinformowanie rodziców o wszelkich nowościach w placówce.

 

Referencje

Jesteśmy zadowoleni z pracy Proadaxu. Wykonali dla nas nową stronę internetową, która spełniła wszystkie nasze oczekiwania. Ich zespół był profesjonalny, kreatywny i zawsze dostępny, aby odpowiadać na nasze pytania i rozwiązywać wszelkie problemy. Efektywna komunikacja i terminowa dostawa projektu sprawiły, że współpraca była przyjemnością. Polecamy Proadax wszystkim, którzy potrzebują profesjonalnej strony internetowej.

Przedszkole Mały Bystrzak

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.