Alpro Tech

Odpowiedni projekt graficzny to nie tylko kwestia spójności z charakterem prowadzonej przez firmę działalności, to również możliwość wyróżnienia się wśród konkurencji.

Stronę Alpro Tech zaprojektowaliśmy tak, aby nie tylko spełniała te cele, ale była również prosta w użyciu i przyjazna użytkownikowi.

Unikalny design dopełniliśmy optymalną funkcjonalnością, dopasowaną do potrzeb Przedsiębiorstwa. Dobra organizacja elementów na poziomie oferty porządkuje kategorie dzięki zastosowaniu czytelnych i łatwo dostępnych boxów, z których użytkownik jest przekierowany na wybraną podstronę. Efektem takiej organizacji jest porządek i przejrzystość w prezentacji usług, jak również łatwy dostęp do informacji, których poszukuje użytkownik.

 

 

 

Nowoczesną stronę Alpro Tech wzbogaciliśmy także o zdjęcia realizacji prezentowane w Google Maps oraz moduł aktualności, który umożliwia dodawanie newsów, ich przeglądanie lub usuwanie. W prosty i wygodny sposób można dzięki temu informować klientów o nowościach, zmianach, wydarzeniach w firmie.

Referencje

Pragniemy udzielić referencji firmie PROADAX za profesjonalne podejście i solidnie przygotowaną stronę internetową, wykonana usługa odznaczyła się odpowiednim przygotowaniem i zaangażowaniem pracowników oraz perfekcyjnym wsparciem doradczym ze stronu Pana Adama który wykazała się dużą wyrozumiałością dla klienta, elastycznością i profesjonalizmem, szybką terminowością realizacji powierzonych zadań oraz spełnieniem oczekiwań klienta. Firma PROADAX wykazała się należytą starannością, terminowością oraz rzetelną współpracą, za którą bardzo dziękujemy.

Panie ADAMIE 100% polecenia!

 

Maciej Całus

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.