Ami Medica

Rozbudowane strony firmowe liczące po kilkadziesiąt podstron nigdy nie są łatwe, bo na ich konfigurację trzeba poświęcić wiele dni. Pracując jednak na zdjęciach pięknych kobiet nie powinniśmy narzekać.

Koniec końców stworzenie strony Ami Medica, choć było wymagającym procesem, wspominamy bardzo dobrze.

Skoro mówimy o gabinecie medycyny estetycznej, ładny design to podstawa. Aby jednak nie powielać stereotypów związanych z niebieskim kolorem zarezerwowanym dla całej branży, postawiliśmy na nowoczesny odcień fioletu. Na stronie głównej wita nas wysokiej jakości zdjęcie pięknej kobiety, które nie tylko przyciąga uwagę, ale również posiada zakodowane interaktywne punkty na poszczególnych partiach ciała, po kliknięciu na które użytkownik przenoszony jest do odpowiedniej oferty.

Usługi firmy podzielone są na szereg kategorii, więc mimo dużej liczby podstron, nawigacja jest prosta i przyjemna. Co więcej, opis każdej usługi wyposażony jest w zdjęcia, estetyczne boxy tekstowe, rozwijane moduły czy cenniki wzbogacone o tematyczne ikony.

Strona kontaktowa aktywizuje użytkownika w maksymalny sposób. Zawiera standardowe elementy, takie jak mapa Google, dane kontaktowe i formularz do wysyłania wiadomości. Dodatkowo jednak posiada banner zachęcający do zapisu do newslettera w zamian za zniżkę oraz wysuwany z prawej strony panel prezentujący profil na Facebooku.

 

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.