AN-KOM Spot reklamowy

▶️ Kolejna realizacja zaprowadziła naszą ekipę do Inwałdu koło Andrychowa, gdzie mieliśmy ogromną przyjemność wykonania nie tylko prac związanych z modernizacją serwisu www, ale także możliwość nakręcenia profesjonalnego spotu reklamowego.

Nasz klient, firma AN-KOM, to przedsiębiorstwo rodzinne, zajmujące się produkcją i sprzedażą systemów odgromowych. Firma jest obecna na rynku od 1996 r., więc posiada już swoją renomę i markę. Jednak wciąż nie zdecydowała się na wykorzystanie pełni możliwości reklamowych, jakie dają nowoczesne kanały marketingowe. W związku z tym opracowaliśmy projekt spotu i wykonaliśmy prezentację przedsiębiorstwa, które teraz jawi się jako duży i ważny gracz w branży instalacji odgromowych nie tylko w skali regionalnej, ale i ogólnopolskiej. Wykorzystanie najnowocześniejszego sprzętu foto-wideo oraz filmowanie dronem pozwoliło na ukazanie rutynowych czynności produkcyjnych w nowy i budzący zainteresowanie sposób. Dzięki temu zaprezentowaliśmy przestrzeń biurową oraz nowoczesny park maszynowy z halą produkcyjną i strefą logistyczną.

Potencjalny klient, czyli hurtownia, podmiot zagraniczny czy firma elektryczna może dzięki spotowi poznać firmę AN-KOM jako solidnego i rzetelnego partnera biznesowego, który doskonale odnajduje się w swojej branży, oferując wysokiej jakości produkty i wsparcie techniczne. Warto dodać, że zarówno właściciele, jak i pracownicy stanowią fantastyczny zespół ludzi nastawionych na sukces. I właśnie to staraliśmy się pokazać w najnowszej realizacji, czyli spocie reklamowym.

Chcecie ich poznać? Zapraszamy do obejrzenia spotu! 🎬

Miasto: Inwałd
Kategoria: Wideo
Ile kosztuje taki serwis?
Zapytaj!
Wyceń podobny

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.