Opis realizacji

Możliwość współpracy z firmą Cordia przy realizacji nowej strony www była dla nas zaszczytem, nie tylko ze względu na miłą atmosferę, którą stworzyły osoby odpowiedzialne za nadzorowanie tego projektu, ale również na fakt, że jest to podmiot z siedzibą w Zatorze. Możemy więc powiedzieć, że strona Anodowanie-Zator.pl została zaprojektowana „po sąsiedzku”.

Założeniem firmy było szybkie i precyzyjne przedstawienie usługi anodowania. Stworzyliśmy więc projekt, który nie tylko przekazuje informacje na temat oferty, ale prezentuje je w nowoczesny sposób, wykorzystując symbole graficzne i zdjęcia. Dzięki temu odbiór strony jest znacznie przyjemniejszy, a co za tym idzie – zwiększa się szansa na pozyskanie klienta.

Choć na stronie nie brakuje dużych fotografii i grafik, to osiąga ona wysokie wyniki pod kątem prędkości ładowania. Udało nam się to dzięki optymalizacji kodu oraz kompresji zdjęć, przy jednoczesnym zachowaniu ich wysokiej jakości. Dotyczy to także wersji responsywnej, ponieważ inne działania optymalizacyjne wykonujemy dla wersji stacjonarnej, a inne dla wersji mobilnej, by uzyskać jak najlepsze rezultaty.