Apart Hotel

Aparthotel Zator to nowoczesny obiekt noclegowy, położony w samym centrum malowniczego Zatora. Nasza agencja miała przyjemność wykonać stronę internetową.

Witryna www została stworzona w celu zaprezentowania oferty noclegowej oraz ułatwienia rezerwacji apartamentów przez potencjalnych klientów.

Stronę online zaprojektowaliśmy z myślą o wygodzie użytkowników. Dzięki nagraniom oraz zmontowanym spacerom po apartamentach, z łatwością można zobaczyć, jak prezentują się przestronne i eleganckie wnętrza. Dodatkowo, w ramach modułu wielojęzyczności, strona została dostosowana do języka angielskiego. W ten sposób stała się bardziej przyjazna dla zagranicznych turystów.

Co więcej, w serwisie znajduje się formularz kontaktowy, który ułatwia bezpośredni kontakt z obsługą obiektu oraz widget „zarezerwuj online”, umożliwiający szybką i bezpieczną rezerwację pobytu.

Integracja z social mediami to kolejny element, który umożliwia dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. To sposób na zwiększenie zasięgu strony i promocję apartamentów na różnych platformach społecznościowych, oprócz tego korzystnie wpływa na SEO.

Dodatkowo, aby zapewnić jak najlepszą promocję obiektu, zadbaliśmy o jego obecność na naszym lokalnym portalu zatorturystyka.pl. Dzięki temu każdy, kto poszukuje noclegu w Zatorze, będzie miał okazję zapoznać się z ofertą Apart Hotel.

Podsumowując strona internetowa Aparthotel Zator to kompleksowe narzędzie, które umożliwia łatwe zapoznanie się z ofertą noclegową oraz skorzystanie z niej w łatwy i przyjazny sposób. Mamy nadzieję, że dzięki naszej pracy obiekt będzie mógł cieszyć się większą popularnością wśród turystów.

Referencje

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Proadax.pl i bardzo ją polecamy! Strona internetowa działa bez zarzutu i jest dokładnie taka, jaką chcieliśmy 😊

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.