Apartament Rodzinny

Mimo że I poł. 2020 r. była trudnym i niepewnym czasem dla branży turystycznej, postanowiliśmy iść pod prąd i na zlecenie Apartamentu Rodzinnego w Łowiczkach k. Zatora stworzyliśmy rzecz wyjątkową.

Cała istota realizacji zawiera się w delikatnej formie onepage’a, który kusi wzrok swoją estetyką. Jako zespół Proadax jesteśmy dumni, że mieliśmy okazję współpracować z ludźmi, znającymi branżę noclegową od podszewki.

W tej realizacji postawiliśmy na proste, sprawdzone rozwiązania, czyli przejrzysty, 6-sekcyjny onepage w stonowanych kolorach (biel oraz odcienie niebieskiego i fioletu), które budzą zaufanie odbiorcy i wskazują na profesjonalne działania firmy. Jednak nie przytłaczają i zachęcają do przewijania niżej, by zapoznać się z całą zawartością strony www Zator. Aby nie wiało nudą, w tle umieściliśmy wideo, prezentujące obiekt noclegowy. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ potencjalny gość, zanim przejdzie do galerii od razu widzi to, czym jest najbardziej zainteresowany, tj. wyposażenie i udogodnienia obiektu. Ważnym elementem strony internetowe Zator jest również frontowy „przycisk” rezerwacyjny, który przenosi do krótkiego formularza bez kluczenia po stronie. Dodaliśmy też LiveChat FB, będący świetną opcją dla niecierpliwych klientów, potrzebujących szybkiego zdobycia dodatkowych informacji. Sekcję kontaktową połączyliśmy z Mapami Google, dzięki czemu każdy gość trafi pod właściwy adres.

Wspólnie ustaliliśmy, że warto zadbać o kompleksowy marketing, gdyż konkurencja na lokalnym rynku jest duża. Opracowaliśmy minimalistyczne logo Zator oraz eleganckie wizytówki Zator. Dzięki nim obiekt zyskał profesjonalną identyfikację wizualną, której elementy na stałe utkwią w pamięci turystów. Na potrzeby promocyjne, wykonaliśmy sesję foto oraz spot wideo Zator, przedstawiający spacer po obiekcie.

Kropką nad „i” było założenie i obsługa profili w social mediach, zapewniających stałą interakcję z gośćmi. A także dodanie i opieka nad kontem Google Moja Firma, będącym e-drogowskazem na Mapach Google i kopalnią wiedzy dla turystów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.