Apartamenty Pawełek

Tym razem wybraliśmy się do malowniczej miejscowości Rudze k. Zatora, gdzie czekali na nas przemili właściciele Apartamentów Pawełek.

Pragniemy zaznaczyć, że niniejsza realizacja jest jednym z najlepszych przykładów na to, jak stworzyć prostą, ale skuteczną stronę internetową Zator dla kameralnego obiektu noclegowego.

Zespół Proadax uzgodnił z klientami, że należy maksymalnie wykorzystać czas na „pierwsze wrażenie”. I to w taki sposób, by użytkownikowi błyskawicznie wyświetliły się potrzebne informacje, a on sam mógł przejść do konsumpcji interesującego go contentu. A wtedy dzieje się magia, ponieważ potencjalny gość nie napotyka mnóstwa okienek pop-up, które zasłaniają ekran, lecz ma przed sobą, utrzymaną w minimalistycznym stylu, stronę wizytówkową z 5 zakładkami funkcyjnymi. Homepage pozytywnie zaskakuje – nie tylko prostotą i uporządkowaniem informacji ofertowej, ale również stonowaną, unikalną grafiką, która nastraja optymizmem. A zaprojektowane przez nas logo dodaje należytej powagi oraz budzi zaufanie.

Lekkie i przyjemne w odbiorze rozwiązania wizualne, są tutaj głównym orężem z zakresu UX. I dobrze, gdyż przeciętna strona dla noclegu Zator to amatorska choinka marketingowa, która ma niewiele wspólnego z dobrymi praktykami branży. Ale ładny design oraz użycie odpowiednich barw to nie wszystko. Aby zapewnić optymalną funkcjonalność, wdrożyliśmy atrybuty ułatwiające intuicyjne znalezienie żądanej informacji. Zapewne każdy turysta chciałby najpierw zobaczyć wnętrza, w których przyjdzie mu spędzić urlop. Dlatego wykonaliśmy profesjonalną sesję foto-wideo, w tym zdjęcia sferyczne 360°. Dzięki nim gość będzie mógł zobaczyć każdą przestrzeń i wyposażenie obiektu.

Jeśli wybór, jego bazy wypadowej do Doliny Karpia, padnie na Apartamenty Pawełek, to będzie mógł szybko skontaktować się z właścicielami przez zintegrowany Live Chat FB. Natomiast chęć rezerwacji w dogodnym terminie oraz możliwość zadania dodatkowych pytań, umożliwi mu prosty i czytelny formularz kontaktowy.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.