ApartHotel Zator – spacer wideo

Wideo staje się coraz ważniejszym narzędziem w branży nieruchomości, szczególnie przy prezentacji apartamentów do wynajęcia.

Umożliwia potencjalnym najemcom podgląd mieszkania w sposób bardziej interaktywny i realistyczny niż zdjęcia, dzięki czemu mogą oni lepiej ocenić przestrzeń i zdecydować, czy spełnia ona ich wymagania.

Dobrej jakości wideo pokazujące piękno apartamentu, jego funkcjonalność i lokalizację, może przyciągać klientów i budować w nich poczucie zaangażowania w markę. W ten sposób obiekt staje się bardziej atrakcyjny dla klientów i wyróżnia się na tle konkurencji.

Wirtualne wideo-spacery umożliwiają potencjalnym najemcom dokładne zapoznanie się z aranżacją przestrzeni, układem pomieszczeń, wykończeniem oraz stanem technicznym apartamentu. Dzięki temu osoby zainteresowane wynajmem nie muszą tracić czasu na niepotrzebne wizyty, a właściciele oszczędzają na kosztach marketingowych, ponieważ wideo jest tańszym sposobem prezentacji oferty niż tradycyjne kampanie reklamowe.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.