ApartHotel Zator – spacer wideo

Rola wideo marketingu w promowaniu obiektów noclegowych i nieruchomości.

Spacer wideo polega na nagrywaniu krótkich filmów, podczas których przechodzimy przez dany obiekt i prezentujemy go widzom. Tego rodzaju filmy mają na celu pokazanie obiektu w atrakcyjny i przyciągający sposób, umożliwiając potencjalnym klientom dokładne zapoznanie się z nim przed podjęciem decyzji. Wideo marketing oferuje wiele korzyści. Treści wideo angażują widzów w znacznie większym stopniu niż inne rodzaje materiałów, a także skuteczniej budzą emocje. Przez prezentację wizualną i dźwiękową, filmy mogą efektywnie przekazywać informacje i wzbudzać zainteresowanie. Dzięki spacerom wideo po obiektach potencjalni klienci mogą dokładnie poznać daną lokalizację, zobaczyć jej walory i wizualnie doświadczyć miejsca, co może mieć istotny wpływ na podjęcie decyzji zakupowej.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Wyceń podobne wideo

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.