A’Psiak

Jak już kiedyś wspominaliśmy, pogranicze śląsko-małopolskie to obszar, gdzie mieszkają ludzie z żyłką do biznesu. Jednym z nich jest A’PSIAK Hotel Dla Psów mieszczący się w Bielanach k. Kęt.

Miłość do zwierząt oraz dramatyczne początki to temat na książkę, dlatego sympatyczni właściciele poprosili nas o wykonanie profesjonalnego serwisu internetowego dla ich działalności. Realizacja obejmowała nie tylko zaprojektowanie strony wizytówkowej Bielany, ale także opracowanie firmowego logo oraz sesję foto i wideo.

Serce do psów to jedno, a stworzenie funkcjonalnej witryny to drugie. Ważnym elementem realizacji było poznanie grupy docelowej, bowiem liczy się zdobycie zaufania właściciela psa. Wspólnie ustaliliśmy, że strona wizytówkowa Bielany będzie idealnym rozwiązaniem. W layoucie użyliśmy bieli z delikatnymi motywami – mowa o symbolach psich łap i kostkach. Świeżym i kojącym dopełnieniem okazały się błękitne bary w menu i w stopce. Ponadto, przeczesaliśmy dostępne stocki, by każda grafika była „z pazurem” i w nietuzinkowy sposób zachęcała do skrolowania witryny.

Mówiąc o skrolowaniu, warto dodać, że stronę wykonaliśmy w standardzie RWD (ang. Responsive Web Design), co oznacza płynne i szybkie korzystanie z serwisu za pomocą tabletu czy smartfona. Dodanie „back to the top button” pozwala jednym kliknięciem na powrót na górę strony. Co więcej, na homepage’u zobaczy wyróżniający się formularz rezerwacyjny, który natychmiast daje możliwość zamówienia miejsca w psim hotelu. Z kolei integracja serwisu z Google Maps ułatwi dotarcie pod właściwy adres.

Ciekawą zaletą strony są dynamiczne opinie klientów oraz przedstawienie oferty hotelu w formie psich favikon, co korzystnie wpłynęło na ogólny UI/UX witryny, a jej użytkowanie będzie proste i przyjemne.

Poza witryną opracowaliśmy również identyfikację wizualną dla hotelu, czyli projekt logo Bielany oraz sesję foto i wideo. Będą to bardzo silne atuty dla tego typu działalności, ponieważ pomogą zdobyć zaufanie potencjalnych klientów.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.