Opis realizacji

Najpiękniejszą rzeczą w każdym biznesie to ten magiczny moment, kiedy klient wraca, ponieważ jest zadowolony z wykonanej usługi i chciałby kontynuować współpracę. Identycznie było w przypadku biura projektowego Architom z Tomic k. Wadowic, dla którego kilka lat wcześniej wykonaliśmy stronę internetową, a ostatnio jego właściciel zwrócił się do nas z serdeczną prośbą odświeżenia witryny.

Tworzenie stron www Tomice to nasza pasja, więc tym razem postanowiliśmy wdrożyć ideę minimalizmu, bowiem idealnie pasowała do tej realizacji i gustu zleceniodawcy. Rdzeniem dla liftingu była strona wizytówkowa bazująca na 6 funkcjonalnych zakładek, które świetnie porządkują content. Zastosowanie białego layoutu było rzeczą oczywistą, biorąc pod uwagę profil działalności firmy. W efekcie witryna stała się nadzwyczaj przejrzysta i czytelna. Top strony głównej to slider zawierający wizualizacje ze zrealizowanych inwestycji.

Odnawianą stronę wykonaliśmy w technologii RWD (ang. Responsive Web Design), co zapewniło jej należyte wyświetlanie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Responsywność witryny docenią osoby, które pracują na smartfonach i tabletach, ponieważ jednym pociągnięciem palca mogą konsumować najważniejszy content bez wnikania w szczegóły. Przewijając stronę użytkownik natknie się na „zajawki” z zakładek, poczynając od krótkiego info nt. firmy, przez wybrane realziacje i opinie, po dane kontaktowe. Słowem szybko i konkretnie z zachowaniem standardów UI/UX.

Co więcej, dodaliśmy też praktyczny „back to the top button”, który za pomocą jednego kliknięcia przenosi użytkownika na górę strony. Designerskie logo umieszczone na górnym pasku menu dobrze współgra z pozostałymi elementami, a w dodatku jest elegancką wizytówką firmy. Zakładka kontaktowa została wyposażona w integrację z Google Maps, dzięki czemu potencjalny inwestor szybko zlokalizuje siedzibę biura projektowego. Natomiast sekcja z Opiniami Google dostarczy klientowi informacji o tym, jak wygooglowanego wykonawcę oceniają inni.

Otrzymane referencje