Architom

Najpiękniejszą rzeczą w każdym biznesie to ten magiczny moment, kiedy klient wraca, ponieważ jest zadowolony z wykonanej usługi i chciałby kontynuować współpracę.

Identycznie było w przypadku biura projektowego Architom z Tomic k. Wadowic, dla którego kilka lat wcześniej wykonaliśmy stronę internetową, a ostatnio jego właściciel zwrócił się do nas z serdeczną prośbą odświeżenia witryny.

Tworzenie stron www Tomice to nasza pasja, więc tym razem postanowiliśmy wdrożyć ideę minimalizmu, bowiem idealnie pasowała do tej realizacji i gustu zleceniodawcy. Rdzeniem dla liftingu była strona wizytówkowa bazująca na 6 funkcjonalnych zakładek, które świetnie porządkują content. Zastosowanie białego layoutu było rzeczą oczywistą, biorąc pod uwagę profil działalności firmy. W efekcie witryna stała się nadzwyczaj przejrzysta i czytelna. Top strony głównej to slider zawierający wizualizacje ze zrealizowanych inwestycji.

Odnawianą stronę wykonaliśmy w technologii RWD (ang. Responsive Web Design), co zapewniło jej należyte wyświetlanie na dowolnym urządzeniu mobilnym. Responsywność witryny docenią osoby, które pracują na smartfonach i tabletach, ponieważ jednym pociągnięciem palca mogą konsumować najważniejszy content bez wnikania w szczegóły. Przewijając stronę użytkownik natknie się na „zajawki” z zakładek, poczynając od krótkiego info nt. firmy, przez wybrane realziacje i opinie, po dane kontaktowe. Słowem szybko i konkretnie z zachowaniem standardów UI/UX.

Co więcej, dodaliśmy też praktyczny „back to the top button”, który za pomocą jednego kliknięcia przenosi użytkownika na górę strony. Designerskie logo umieszczone na górnym pasku menu dobrze współgra z pozostałymi elementami, a w dodatku jest elegancką wizytówką firmy.

Zakładka kontaktowa została wyposażona w integrację z Google Maps, dzięki czemu potencjalny inwestor szybko zlokalizuje siedzibę biura projektowego. Natomiast sekcja z Opiniami Google dostarczy klientowi informacji o tym, jak wygooglowanego wykonawcę oceniają inni.

Bezpłatna wycena.

  OBOWIĄZEK INFORMACYJNY

  1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest (Proadax sp. z o.o., ul. Grunwaldzka 5 32-640 Zator, NIP: 677 24 51 183)

  2. Dane będą przetwarzane w celu odpowiedzi na Pana/Pani zgłoszenie przesłane przez formularz kontaktowy na podstawie prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora; art. 6 ust. 1 lit. f RODO*.

  3. Odbiorcą Pana/Pani danych osobowych mogą być dostawcy usług technicznych i organizacyjnych, którzy wspierają proces udzielenia odpowiedzi.

  4. Dane będą przechowywane do czasu zakończenia procesu komunikacji.

  5. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

  6. Ma Pan/Pani prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania.

  7. Ma Pan/Pani także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  8. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Odmowa podania danych uniemożliwi udzielenie odpowiedzi.

  *Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  930

  Ukończonych projektów

  550

  Zadowolonych klientów

  11

  lat doświadczenia
  Bądźmy w kontakcie

  Zapisz się do naszego newslettera

  Dołącz do naszej społeczności i zostaw nam swojego maila. Co jakiś czas otrzymasz od nas wskazówki, ciekawostki i newsy ze świata www oraz marketingu!

  Zostaw swój telefon, oddzwonimy wkrótce Niedostępni

  Potrzebujesz więcej informacji?

  Zostaw numer, oddzwonimy
  do Ciebie.